2733
2734
عنوان

تاپیک سیسمونی مامانای پاییز ۹۸ 😍😃

| مشاهده متن کامل بحث + 28884 بازدید | 1569 پست
خب دوتا ۱۲۵ نخر😅😅😅 یکی بخر اگه دیدی کوچکه یه بزرگتر بخری اون قنداغ خوری ها برا اب کم دادن و ا ...

چمیدونم والله من تازه دیدم میگن برا اولش همون ۱۲۵ هم زیادشونه نوزادا شیر از بغل دهنشون میریزه بیرون ۶۰ میل بخرین!!!😐

ولی اون دیگه خیلی ک‌چیکه فکر نکنم نینی ما اونقدر ریز باشه..ولی باز باید صبر کرد تا ماههای اخر که وزنش مشخص میشه

آخه میگی یکدونه ۱۲۵ بگیرم الان اون کثیف بشه باید بشورم استریل کنم بعد دوباره مصرف کنم خیلی سخت میشه

دوتا باشه حداقل شورواشور کنه ادم😅

البته من شیر خشک نمیدم ماههای اول ..برا دوشیدن شیر خودم مورد استفادمه فقط

برا شیرخشک که باید حداقل ۴ تا داشت اماده دوتا فقط برا بیرون رفتن خخخخ

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
چمیدونم والله من تازه دیدم میگن برا اولش همون ۱۲۵ هم زیادشونه نوزادا شیر از بغل دهنشون میریزه بیرون ...

نه اون قنداغ خوری که شیر نمیدی توش 🤣🤣🤣

کاربردش برا ابمیوه و اب هست

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه اون قنداغ خوری که شیر نمیدی توش 🤣🤣🤣 کاربردش برا ابمیوه و اب هست

بابا اونو میدونممم...

من شیشه شیرو پرسیدم اونو فهمیدم😃😄😄😄😄✋🏼✋🏼✋🏼

شیشه شیر چندتا بخرم..سوالم اصلا از اول همین بود به بیراهه رفت😜🤣🤣🤣🤣 برگرد حرفامو بخون یه لحظه خخخخ

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2728
بابا اونو میدونممم... من شیشه شیرو پرسیدم اونو فهمیدم😃😄😄😄😄✋🏼✋🏼✋🏼 شیشه شیر چندتا بخرم..سوال ...

ببخشید گیجم من🤣🤣🤣🤣

من از یکی از دوستام که بچه ش کلا شیر خشکی بود پرسیدم

گفت فعلا یه دونه ۱۲۵ تا ۱۵۰ بخر

چون ممکنه اون مارک رو قبول نکنه کلا و مجبور باشی عوضش کنی😣😣😣 بعد دوباره میخری بعد از تولد 

یا کلا شیرخشک قبول نکنه بخوره

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
ببخشید گیجم من🤣🤣🤣🤣 من از یکی از دوستام که بچه ش کلا شیر خشکی بود پرسیدم گفت فعلا یه دونه ۱۲ ...

خخخخ...مرسي عزيزم...نه من شيرخشكي نيستم...حداقل ماههاي اول كه اصلا و ابدا

حالا بعدش با توجه به شرايط تصميم ميگيرم چه كنم😅

حالا من برا دوشيدن شير خودم يكي دوتا  شيشه كافيه پس فعلا؟!

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2738
خخخخ...مرسي عزيزم...نه من شيرخشكي نيستم...حداقل ماههاي اول كه اصلا و ابدا حالا بعدش با توجه به شراي ...

اینو نمیدونم دیگه😁😁😁

من مدل سینه م جوری بود که دوشیده نمیشد

حتی با شیردوش برقی های بیمارستانی بزور ۶۰ سی سی میشد🤣

با اینکه شیرم زیاد بود و وزن بچه عالی و کامل شیر خورد😐

ب من گفتن ۸ مهر کلی زودتر میاد خدا کنه شهریوری بشه

حالا من دوست دارم مهري باشه

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
حالا من دوست دارم مهري باشه

👍🏼منم با نيمه دوم موافقترم خودم نيمه اولي بودم خيلي سختي كشيدم تو بچگي

همسرمم همينطور طفلك....كلا نيمه اوليا خيلي گناهي اند تو مدرسه از همه كوشووولوترن🐥😅

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
👍🏼منم با نيمه دوم موافقترم خودم نيمه اولي بودم خيلي سختي كشيدم تو بچگي همسرمم همينطور طفلك....كلا ...

ميشه با دل پاكت واسه اينكه شوهرم برگرده سر زندگيشو طلاق نگيرم دعاكني😢

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
ميشه با دل پاكت واسه اينكه شوهرم برگرده سر زندگيشو طلاق نگيرم دعاكني😢

ای بابا چی شده مگه؟؟!😔 ایشالله حل میشه بزرگش نکنید هرچی که هست.......

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2706