2726
عنوان

تاپیک سیسمونی مامانای پاییز ۹۸ 😍😃

| مشاهده متن کامل بحث + 28883 بازدید | 1569 پست

منم مامان پاييزم ١٢ابان نينيم مياد بقلم انشالله😍😍😍😍😍😍😍

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
من گرفتم اونقدر که تعمیر بردم استفاده نکردم چرخهاش خیلی بده البته الان مدلهای جدید زده اطلاع ندارم و ...

ب من  فروشنده گفت پارچه هاش ترکه ،و ۳سالم گارانتی داره😐،نمیدونم دیگه چرخاش چجوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قنداق فرنگي نخرين زياد به درد نمي خوره، شيشه مارك خوب اونت دكتر براون سواوينكس، بچه ها رو پستونكي كنيد از من گفتن بود🤪 

براي بيمارستان همون ست چند تيكه بيمارستان خوبه فقط پتوي دورپيچ گرم همراهتون ببريد، بچه رو توي دماي معمولي اتاق خيلي نپيچونيد كه طفلي از گرما مريض بشه. دماي  اتاق ٢٥ تا ٢٧ درجه باشه و لباسش هم معمولي هرچقدر خودتون پوشيدين تن بچه همونقدر لباس بكنيد. كالسكه مارك ميما خوبه، كرير هم داره خودش

2728
قنداق فرنگي نخرين زياد به درد نمي خوره، شيشه مارك خوب اونت دكتر براون سواوينكس، بچه ها رو پستونكي كن ...

عالی بود....مرسی هانا👍🏼👍🏼👍🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
ب من  فروشنده گفت پارچه هاش ترکه ،و ۳سالم گارانتی داره😐،نمیدونم دیگه چرخاش چجوره

روکشش که مهم نیست من با اون مشکلی ندارم. کلا چرخهاش روان نیست. بارها تعمیر بردم یه قسمت از جلوش گیر می‌کنه به یکی از چرخهاش. الان یه سبک عصایی گرفتم راحت جمع میشه واسه مسافرت عالیه، البته من جز تو سفر استفاده نمیکنم

خوش اومدی...دوست داشتی اون تاپیکم بیا دورهم باشیم😇 @hamtaamamani      @elelel &n ...

فدات كدوم گلم

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

ممنون عزیزم با این تاپیک خوبی که زدی❤️

من تجربیات خودم رو میگم از سیسمونی قبلی که خریدم

من تاب برقی کالسکه کریر صندلی غذا و روروئک خریدم و از تمااااام وسایلم استفاده کردم چرا چون از اول عادتش دادم به استفاده ازش

چشم باز کرد گذاشتمش تو کریر 

تو ماشین از اول بغل خودم نگرفتم و تو کریر خوابوندمش بعدم یه 8 ماهیش بود صندلی ماشین خریدم براش و تا 4 سالگی تقریبا تو صندلی ماشین می‌نشست 

از تاب برقیم از روز اول استفاده کردم 

بعضیا میذارن مثلا بچه دو ماه سه ماهش بشه عادت به بغل کردن بشه بعد از این وسایل استفاده میکنن 

❤️برای همه 'خوب' باش، آنکه فهمید همیشه در کنارت و به یادت خواهد بود و آنکه نفهمید ... روزی دلش برای تمام خوبیهایت '' میشود ❤️
2706