2726
عنوان

تاپیک سیسمونی مامانای پاییز ۹۸ 😍😃

28883 بازدید | 1569 پست

سلام به هممممممممه ی مامانها😘👶🏻

این تاپیک مخصوص تجربیات مربوط به سیسمونی نی نی های پائیزه😇🍁🌦

اگه تجربه ای دارید ممنون میشم در اختیار بقیه بگذارید که برای نینیای پاییزی هم مناسب باشه

برا بیمارستان چه جور لباسی(سرهمی) بخریم؟...کالکسه و کریر چه مدل و مارکی(چه خارجی چه ایرانی) تجربه داشتین که خوبه؟ تخت کنار مادر ...تخت و پارک و سرویس چوبی...مارک خوب برا شیشه شیر و پستونک که موجود باشه تو بازار...حتی لوازم بهداشتی از کرم سوختگی و مرطوب کننده و ......

❤️❤️❤️❤️❤️

پیشاپیش مرسی که برای مفیدتر شدن تاپیک، فقط تجربیاتتون رو مینویسید و از تاپیک اصلی مامانهای پاییز۹۸ برای بحث و تبادل نظر استفاده میکنید😇🙏🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ایشالله همتون بسلامتی زایمان کنید😘😍😍😍https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-من

اگه خواستید به این تاپیکم سر بزنید و خوشحال میشم نظرتون رو بدونم😍

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
الهی  قربونش برم نی نی منم پاییزی میشه😍😍😍 ۲۶آبان😍😍😍 مرسی بابت تاپیکت😀

فدات عشقم با اون عکس خوججل پروفایلت تیام جان جاااان 😃😍😍😍😍

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
چرا خیلی تو بازار هست،بده مگه؟

من گرفتم اونقدر که تعمیر بردم استفاده نکردم چرخهاش خیلی بده البته الان مدلهای جدید زده اطلاع ندارم ولی اون اسکلت قدیمی شو اصلا راضی نبودم. کالسکه سبک و دسته عصایی بگیرید واسه مسافرت خیلی بهتره

2706