2733
2734
عنوان

تاپیک سیسمونی مامانای پاییز ۹۸ 😍😃

| مشاهده متن کامل بحث + 28884 بازدید | 1569 پست
نیوبورن یا سایز بیمارستانی از صفر کوچولوتره و لکر کنم نهایتا یکی دو هفته اندازه اس. صفر یه کم قواره ...

من دوتا نیو بورن دارم(ینی نخریدم براش اوردن) شستم برا بیمارستان

سرهمی هستن جلو زیپ دار....خیلی کوشولوعن😂 ماکسیمم همون هفته ده روز اول اونم شاااید بشه استفاده کرد

یکدونه هم ۰-۳ گذاشتم برا بیمارستان یکم بزرگتره دیگه نمیدونم اخه هرکی یه چیزی میگه

مامانمم نیستش😣

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
من دوتا نیو بورن دارم(ینی نخریدم براش اوردن) شستم برا بیمارستان سرهمی هستن جلو زیپ دار... ...

مهم نیس مدت کوتاهی تنش کنی مهم اینه که اوایل که همه میخوان ببیننش لباس با یقه گشاد و  آستین و لنگه دراز تنش نباشه. خیلیا این همه چیز بیخود تو سیسمونی میخرن یه لباس نیو بورن ۳۰_۴۰ تومنی رو از ترس  زود کوچیک شدن نمیخرن. درک نمیکنم😪 چرا مامانت نیس؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها امروز قرار بود تولد دخترم تو مهد باشه، ولی بخاطر آلودگی مدارس و مهدها تعطیل شد. تولدش افتاد شنبه. کیک هم شیرینی فروشی برامون فریز کرد گفت تا شنبه سالم میمونه. خیلی داغونم ، کلی ذوق داشت...

2728
مهم نیس مدت کوتاهی تنش کنی مهم اینه که اوایل که همه میخوان ببیننش لباس با یقه گشاد و  آستین و ل ...

مجبور شده بره یه سفر اجباری

اره منم همون اولش برام‌ مهمه....ایشالله که یکی از اینا بهش بخوره

ببینم زیرپوشم لازمه زیر سرهمی تنش کنم برای از بیمارستان خونه آوردنش؟!

یا همون یه لا سرهمی با پتو دورپیچ تو کریر کافیه؟! یه پتو دور پیچ دیگه هم میبرم میندازم روش فوقش....

اخه من وارد نیستم میگم یموقع سردش نشه نینی! 🥺 هوا یثخیلی سرده اون‌روزا

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
بچه ها امروز قرار بود تولد دخترم تو مهد باشه، ولی بخاطر آلودگی مدارس و مهدها تعطیل شد. تولدش افتاد ش ...

اخی چه بد☹️ لعنت به اینهمه تعطیلی😕👎🏼

عیب نداره دیگه شده حالا ایشالله شنبه باز تعطیل نشه بتونی برگزار کنی براش❤️🌹🌹🌹 از طرف مام تبریک بگو به دختر گلتتتتتت😘😘😘

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
مجبور شده بره یه سفر اجباری اره منم همون اولش برام‌ مهمه....ایشالله که یکی از اینا بهش بخوره ببینم ...

یه زیردکمه تنش کن. من دو تا زیر دکمه نیوبورن گرفتم به عنوان زیر پوش . کلا خیلی بچه رو نمیپوشونم. شایدم اصلا با همون لباس بیمارستان و دورپیچ آوردیش خونه

اخی چه بد☹️ لعنت به اینهمه تعطیلی😕👎🏼 عیب نداره دیگه شده حالا ایشالله شنبه باز تعطیل نشه بتونی بر ...

ممنون عزیزم. البته تولد واقعیش یکشنبه اس که شنبه تاریخ بهتریه تا امروز...  بخدا دیشب عین شب عید فطر بود همه دست به دعا که تعطیل باشه ما دست به دعا که تعطیل نباشه 😂دخترم لباسشم آماده بود😐

2738
ممنون عزیزم. البته تولد واقعیش یکشنبه اس که شنبه تاریخ بهتریه تا امروز...  بخدا دیشب عین ...

🥰 خب پس یجورایی تولدش واقعی تر میشه🎂😇❤️ مثبت فکر کنیم اینجور موقعها بهتره ادم حالش کمتر خراب میشه😅

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
عه تیکرتو عوض کردی چه حس خوبی داد بهم. دو هفته فقط😍 انشالله به سلامتی🙏

مرسی عزیزم اره دیگه تاریخش مشخص شد بچه ها اونور گفتن عوض کن اطاعت امر کردم😚 البته اگه خودش زودتر نیاد😅

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
مرسی عزیزم اره دیگه تاریخش مشخص شد بچه ها اونور گفتن عوض کن اطاعت امر کردم😚 البته اگه خود ...

انگار هیشکی جز من مشتاق زود اومدن نینی نیست، بخدا الان نینیامون کاملن. حالا یه کم سبکتر یا سنگینتر 😂

[QUOTE=112208886]انگار هیشکی جز من مشتاق زود اومدن نینی نیست، بخدا الان نینیامون کاملن. حالا یه کم سبکتر یا سنگینتر 

منم مشتاقم خیلی...ولی دوست دارم ۳۸ پر بشه حداقل

هرچی بیشتر بمونه قویتر بدنیا میاد طبیعتا❤️😇

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
هی وایه من!!! من اونو که مال تا ۳ ماهه سایز۱ حساب کردم! اخه بچه ها میگن تا ۳۸۰۰ کیلو جواب میده بچه ...

اصلا کیلو رو بیخیال شو زهرا جون مهم جثه بچست من بچه هام کلا عرض کمی دارن 😂😂😂 خیلی ظریف و کوچولو هستن برای همین چند روز پیش رفتم برای پسرم سایز دو صفر و صفر خرید کردم البته من مارک نیلی خریدم صفرش رو قواره ش خوب بود و دیگه زار نمیزنه تو تنش 😁😁 بازم البته به جز شلوارش کلا شلوار ها باید تا دو ماهگی دو صفر باشه برای بچه های من قدشون هم خوبه ها ولی خوب پاهاش مثل میل بافتنیه 😂😂😂😂🤪

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
2706