2410
2553
عنوان

تاپیک سیسمونی مامانای پاییز ۹۸ 😍😃

| مشاهده متن کامل بحث + 28876 بازدید | 1569 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبحالت که زایمانت انقدر نزدیکه. من واقعا دارم روزای سختی رو میگذرونم. نفسم تنگ شده بالا نمیادهر لح ...

عزيزم خداصبر بده بخدا شرايط هممون همينه ديگه ماه آخر اين دردا و درداي ديگه و نفس تنگيا هست افسردگي هم كه مياد روش

بالاخره بهشت رو الكي زير پاي كسي نميزارن😜😅😘

..

خودت بايد به خودت كمك كني، استراحت و مزيك ملايم و دعا و بوي خوش ملايم خيلي كمك ميكنه

سعي كن به چيزاي خوب فكر كني...هروقت تحمل برات سخت شد چشاتو ببند يه لحظه فكر كن زايمان كردي ني ني تو بغلته داره ساااااكت داره از پايين نگاهت ميكنه...😍 همش فراموش ميشه بخدا😌

ميفهمم منم همينم ولي تا موج منفي مياد ذهنمو منحرف ميكنم چون اگه اجازه بدم بشينه تو فكرم ها...ديگه نميشه بيرونش كرد!😠☹️☹️☹️

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

ممنون، دقیقا صبر لازمه....تمام روز حالم بده بخدا انصاف نیست من یه ساعتم تو شبانه روز خوب نباشم😭 گناه دارم. اه ماه ۸ و ۹ بارداری قبلیم هم همینقدر زجر آور بود جوری که بعد زایمان باورم نمیشد همش تموم شد...

2456
خوشبحالت که زایمانت انقدر نزدیکه. من واقعا دارم روزای سختی رو میگذرونم. نفسم تنگ شده بالا نمیادهر لح ...

عزیزم اینقدر سخت نگیر تا چشم بهم بزنی تموم شده و می بینی کل کار برای انجام دادن داری هنوز مثل من 😂😁 اونوقت آرزو می کنی کاش یه هفته بیشتر فرصت داشتی

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
عزیزم اینقدر سخت نگیر تا چشم بهم بزنی تموم شده و می بینی کل کار برای انجام دادن داری هنوز مثل م ...

از طرفی کلی کار نصفه نیمه دارم یعنی حداقل تا ۲۲ آبان کار دارم. ولی حالم اصلا خوب نیس بعد هر وعده سه چهار ساعت حالم بده گاهی شبا تا صبح هم حالم بده، شما بعد غذا اوکیین؟

ممنون، دقیقا صبر لازمه....تمام روز حالم بده بخدا انصاف نیست من یه ساعتم تو شبانه روز خوب نباشم😭 گنا ...

می فهمم 

باور کن خنده ها و بیخیالیهای منم از سر درد های بیشمارمه اما چه میشه کرد بالاخره باید گذروند دیگه

2714
از طرفی کلی کار نصفه نیمه دارم یعنی حداقل تا ۲۲ آبان کار دارم. ولی حالم اصلا خوب نیس بعد هر وعده سه ...

من نمیتونم راحت بخوابم

بعد غذا حتما ادامس بخورین خیلی کمک می کنه هم به هضم غذا هم به رفلاکس

کارهاتون رو هم حتما بنویسین و اولویت بندی کنین اینطوری سردرگم نمیشین و میدونین چه کاری رو کی باید انجام بدین فکرتون هم مشغول میشه و حال پ هوای پاییز و ماه آخر بارداری نمی گیرتتون

ببخشید بچه ها انقدر غر زدم، خواستم یه کم سبک شم😅

اینحرفا چیه...به این فکرکن که ماهم مثل خودتیم...منم کمردرد و سردرد و کم خوابی به کنار...سیاتیکمم عود کرده یهو از کمرم تازپشت قوزک پام تیررررر میکشه ناجور...میخوام زمین رو گاز بزنم اشک حلقه میزنه ولی سریع فکرمو عوض میکنم

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2706