2726
عنوان

تاپیک سیسمونی مامانای پاییز ۹۸ 😍😃

| مشاهده متن کامل بحث + 28883 بازدید | 1569 پست

من به لیست کارام نگاه میکنم میگرخم😂 از نینی خواهش میکنم تا آخر آبان نیاد تا من کارام تموم شه. بچه ها شما خون بند ناف هم ذخیره میکنین؟ من اگه به موقع بدنیا بیاد یعنی بعد هفته ۳۷ بیاد احتمالا ذخیره میکنم. دعا کنید همه کارام خوب پیش بره.

کجا اومد عزیزم 😄من هنوز اتلیه نرفتم احتمالا آخر این هفته برم😁😁 ولی خونه تکونیم تقریبا تمومه همسر ...

بالاخره احتماله...یهو دیدی اومد

...نذارین دیر بشه اگر واقعا میخوایین ماه هشت بهترین ماهه😇 جالبه من که عکس بارداری خیلی نمیخواستم خودم،تو ماه هشت رفتم انداختم شماها هیچکدوم ننداختین هنوز🤣✋🏼✋🏼✋🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=108223380]برای نهم آبان وقت گرفتم یه کم شکمم در بیاد. الان واقعا  کوچیکه. نمیدونم چرا وزنم هم بالا نمیره

من همه ی لباسهای نینی رو نمیشورم فعلا....فقط اونایی که نیو بورنه و مال صفر تا سه ماهه رو میشورم🥰😍❤️

بقیه رو وقت استفاده میشورم...از الان زوده باز خاکی میشه تو کمد مگه کاور بکشی روش همه رو😌

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2728

اوخیییی ایشالا همتون به سلامتی زایمان کنید 

من تجربه این چند روز رو برلتون مینویسم 😁

برا نوزادی لباسایی بگیرین که از جلو دکمه بخورن نه فقط از پایین چون سخت میرن تو کله ی بچه، زیادم بخرین فرت و فرت کثیف میشن

اینجوری منظورمه 

مینی واش خیلی به درد میخوره، برا ۴ تا تیکه لباس نمیشه لباسشویی روشن کرد

روزای اول که شیر ندارین حواستون به حجم ادرار بچه باشه، هم شیر خودتونو بدین هم حسابی شیر خشک بدین که بچه زردی نگیره و اب بدنش کم نشه 

دیگه جونم براتون بگه که روزهای اول زایمان ادم خیلی حساسه، به حرفای اطرافیان و اظهار نظر های پوچ و بیهودشونم توجه نکنید و به اعصاب خود مسلط باشید😁

🔵🔵🔵وزن اولیه 
اوخیییی ایشالا همتون به سلامتی زایمان کنید  من تجربه این چند روز رو برلتون مینویسم 😁 برا نوز ...

مرسی عزیزم از تجربیاتت

اره منم از اینا گرفتم برا اون اولا خصوصا، که نافش نیفتاده هنوز اینا بهترن

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
بالاخره احتماله...یهو دیدی اومد ...نذارین دیر بشه اگر واقعا میخوایین ماه هشت بهترین ماهه😇 جالبه من ...

ماه هشت کجا بود دختر من دو هفته دیگه زایمانمه 😂😂😂

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
همه رو شستی؟ آفرین 👏 من فقط دو سه دست از لباسا رو میشورم فعلا با حوله، قشنگ معلومه دارم از کارا فاک ...

منم دو دست شستم فردا هم یه سری باز میخوام بشورم پتو هم هنوز نخریدم

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
😂😂😂😂عزیزم  دیگه آب از سر من گذشته 😁😂

خوشبحالت که زایمانت انقدر نزدیکه. من واقعا دارم روزای سختی رو میگذرونم. نفسم تنگ شده بالا نمیادهر لحظه فکر میکنم دارم میمیرم. الان دیگه نتونستم اشکامو کنترل کنم چجوری این چند هفته رو طاقت بیارم نمیدونم... بچه ها خیلی برام دعا کنید😭😭

2706