1507
عنوان

تاپیک سیسمونی مامانای پاییز ۹۸ 😍😃

| مشاهده متن کامل بحث + 20069 بازدید | 1559 پست
مهم اینه که عدد پرتی نسبت به بازه نباشه. من کلا رو وزن حساس نیستم چون انقدر بعدش سرییییع وزن میگیرن ...

والله من تاجایی که میتونم دارم مث 🐄 میخورم که🙈🙈🙈🙊🙊🙊😅🤣✋🏼

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473
بعد من پتو از این کلاهدارا گرفتم بنطرتون لازمه پتو دورپیچ هم بخرم؟

نه دیگه همونه...شما دورپیچ کلاهدار گرفتی

فقط ببین حوله نباشه هااا...پتو باشه😅 عاخه معمولا حوله ها کلاهدارن😃✋🏼

لباس سرهمی سایزصفر و یک حتما داشته باش...ممکنه همون صفر هم براش بزرگ باشه بعدا براش دو صفر میخری ولی اولش که نمیدونی جثه اش رو همون صفر و یک بگیر😉

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
بچه ها شماها چه سایزی لباس گرفتین؟مدام میگم نکنه لباساش کوچیک باشن واسه بیمارستان

لباس سایز صفر برای بچه تا ۳۸۰۰ کاملا اندازه اس. خیلی جثه بچه ها کوچیکه تازه بعد تولد پفشون که بخوابه یه ذره کوچولوتر هم میشن نگران نباش کوچیک نیس براش مگه اینکه دو صفر باشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونم که خدا خیلی دوسم داره
8

بچه ها...اینجا بین علما اختلاف افتاده😁 گفتم بیام از شما بپرسم

ببینم سایز "نیو بورن" مگه همون سایز "صفر" نیست!!!؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
بچه ها...اینجا بین علما اختلاف افتاده😁 گفتم بیام از شما بپرسم ببینم سایز "نیو بورن" مگه همون سایز ...

نه عزیزم سایز دو صفره

سایز صفر در واقع ۳_۰ ماهه

خدایا شکرت بابت فرشته هایی که بهمون بخشیدى❤️❤️... دختر گلم سیده رها ١٧ شهریور ۹۵ و پسرکم سید رهام ۸آبان ۹۸قدم رو چشممون گذاشتن🥰🥰ان شاءالله به حق ضامن آهو دامن همه منتظرا سبز بشه. آمین 

نیوبورن یا سایز بیمارستانی از صفر کوچولوتره و لکر کنم نهایتا یکی دو هفته اندازه اس. صفر یه کم قواره دار تره. ولی بازم جداول سایز بندی مارکهای مختلف فرق میکنه. یکی نیوبورنش اندازه صفر یه مارک دیگه اس. من نیوبورنی که اینترنتی خریدم تو جدول سایزبندی از سایز صفر اندازه هاش کوچولوتر بود. ولی تو بعضی جدولا نیوبورن همون صفره. و سایز بعدیش میشه یک ماه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزیزم سایز دو صفره سایز صفر در واقع ۳_۰ ماهه

هی وایه من!!! من اونو که مال تا ۳ ماهه سایز۱ حساب کردم!

اخه بچه ها میگن تا ۳۸۰۰ کیلو جواب میده

بچه سه ماهه که وزنش خیلی بیشتره!!!😨

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
1403
نیوبورن یا سایز بیمارستانی از صفر کوچولوتره و لکر کنم نهایتا یکی دو هفته اندازه اس. صفر یه کم قواره ...

من دوتا نیو بورن دارم(ینی نخریدم براش اوردن) شستم برا بیمارستان

سرهمی هستن جلو زیپ دار....خیلی کوشولوعن😂 ماکسیمم همون هفته ده روز اول اونم شاااید بشه استفاده کرد

یکدونه هم ۰-۳ گذاشتم برا بیمارستان یکم بزرگتره دیگه نمیدونم اخه هرکی یه چیزی میگه

مامانمم نیستش😣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
من دوتا نیو بورن دارم(ینی نخریدم براش اوردن) شستم برا بیمارستان سرهمی هستن جلو زیپ دار... ...

مهم نیس مدت کوتاهی تنش کنی مهم اینه که اوایل که همه میخوان ببیننش لباس با یقه گشاد و  آستین و لنگه دراز تنش نباشه. خیلیا این همه چیز بیخود تو سیسمونی میخرن یه لباس نیو بورن ۳۰_۴۰ تومنی رو از ترس  زود کوچیک شدن نمیخرن. درک نمیکنم😪 چرا مامانت نیس؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها امروز قرار بود تولد دخترم تو مهد باشه، ولی بخاطر آلودگی مدارس و مهدها تعطیل شد. تولدش افتاد شنبه. کیک هم شیرینی فروشی برامون فریز کرد گفت تا شنبه سالم میمونه. خیلی داغونم ، کلی ذوق داشت...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هی وایه من!!! من اونو که مال تا ۳ ماهه سایز۱ حساب کردم! اخه بچه ها میگن تا ۳۸۰۰ کیلو جواب میده بچه ...

برای دختر من که سایز دو صفر تا دو ماه جواب داد. جدای از وزن جثه بچه ها متفاوته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهم نیس مدت کوتاهی تنش کنی مهم اینه که اوایل که همه میخوان ببیننش لباس با یقه گشاد و  آستین و ل ...

مجبور شده بره یه سفر اجباری

اره منم همون اولش برام‌ مهمه....ایشالله که یکی از اینا بهش بخوره

ببینم زیرپوشم لازمه زیر سرهمی تنش کنم برای از بیمارستان خونه آوردنش؟!

یا همون یه لا سرهمی با پتو دورپیچ تو کریر کافیه؟! یه پتو دور پیچ دیگه هم میبرم میندازم روش فوقش....

اخه من وارد نیستم میگم یموقع سردش نشه نینی! 🥺 هوا یثخیلی سرده اون‌روزا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼