1464
1459
عنوان

تاپیک سیسمونی مامانای پاییز ۹۸ 😍😃

| مشاهده متن کامل بحث + 18358 بازدید | 1488 پست

اوخیییی ایشالا همتون به سلامتی زایمان کنید 

من تجربه این چند روز رو برلتون مینویسم 😁

برا نوزادی لباسایی بگیرین که از جلو دکمه بخورن نه فقط از پایین چون سخت میرن تو کله ی بچه، زیادم بخرین فرت و فرت کثیف میشن

اینجوری منظورمه 

مینی واش خیلی به درد میخوره، برا ۴ تا تیکه لباس نمیشه لباسشویی روشن کرد

روزای اول که شیر ندارین حواستون به حجم ادرار بچه باشه، هم شیر خودتونو بدین هم حسابی شیر خشک بدین که بچه زردی نگیره و اب بدنش کم نشه 

دیگه جونم براتون بگه که روزهای اول زایمان ادم خیلی حساسه، به حرفای اطرافیان و اظهار نظر های پوچ و بیهودشونم توجه نکنید و به اعصاب خود مسلط باشید😁

You are my sunshine, my only sunshine🤰🏻❤

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

اوخیییی ایشالا همتون به سلامتی زایمان کنید  من تجربه این چند روز رو برلتون مینویسم 😁 برا نوز ...

مرسی عزیزم از تجربیاتت

اره منم از اینا گرفتم برا اون اولا خصوصا، که نافش نیفتاده هنوز اینا بهترن

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
بالاخره احتماله...یهو دیدی اومد ...نذارین دیر بشه اگر واقعا میخوایین ماه هشت بهترین ماهه😇 جالبه من ...

ماه هشت کجا بود دختر من دو هفته دیگه زایمانمه 😂😂😂

خدایا شکرت بابت فرشته هایی که بهمون بخشیدى❤️❤️... دختر گلم سیده رها ١٧ شهریور ۹۵ و پسرکم سید رهام ۸آبان ۹۸قدم رو چشممون گذاشتن🥰🥰ان شاءالله به حق ضامن آهو دامن همه منتظرا سبز بشه. آمین 
1436
ماه هشت کجا بود دختر من دو هفته دیگه زایمانمه 😂😂😂

میدونم....بخاطر همین دارم تو سر خودم میزنممم🤣🤣🤣✋🏼

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
همه رو شستی؟ آفرین 👏 من فقط دو سه دست از لباسا رو میشورم فعلا با حوله، قشنگ معلومه دارم از کارا فاک ...

منم دو دست شستم فردا هم یه سری باز میخوام بشورم پتو هم هنوز نخریدم

خدایا شکرت بابت فرشته هایی که بهمون بخشیدى❤️❤️... دختر گلم سیده رها ١٧ شهریور ۹۵ و پسرکم سید رهام ۸آبان ۹۸قدم رو چشممون گذاشتن🥰🥰ان شاءالله به حق ضامن آهو دامن همه منتظرا سبز بشه. آمین 
میدونم....بخاطر همین دارم تو سر خودم میزنممم🤣🤣🤣✋🏼

😂😂😂😂عزیزم 

دیگه آب از سر من گذشته 😁😂

😂😂😂😂عزیزم  دیگه آب از سر من گذشته 😁😂

خوشبحالت که زایمانت انقدر نزدیکه. من واقعا دارم روزای سختی رو میگذرونم. نفسم تنگ شده بالا نمیادهر لحظه فکر میکنم دارم میمیرم. الان دیگه نتونستم اشکامو کنترل کنم چجوری این چند هفته رو طاقت بیارم نمیدونم... بچه ها خیلی برام دعا کنید😭😭

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونم که خدا خیلی دوسم داره
اوخیییی ایشالا همتون به سلامتی زایمان کنید  من تجربه این چند روز رو برلتون مینویسم 😁 برا نوز ...

چه شیر خشکی خوبه برای همون اوایل تولد نوزاد

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط خدا
1447
خوشبحالت که زایمانت انقدر نزدیکه. من واقعا دارم روزای سختی رو میگذرونم. نفسم تنگ شده بالا نمیادهر لح ...

عزيزم خداصبر بده بخدا شرايط هممون همينه ديگه ماه آخر اين دردا و درداي ديگه و نفس تنگيا هست افسردگي هم كه مياد روش

بالاخره بهشت رو الكي زير پاي كسي نميزارن😜😅😘

..

خودت بايد به خودت كمك كني، استراحت و مزيك ملايم و دعا و بوي خوش ملايم خيلي كمك ميكنه

سعي كن به چيزاي خوب فكر كني...هروقت تحمل برات سخت شد چشاتو ببند يه لحظه فكر كن زايمان كردي ني ني تو بغلته داره ساااااكت داره از پايين نگاهت ميكنه...😍 همش فراموش ميشه بخدا😌

ميفهمم منم همينم ولي تا موج منفي مياد ذهنمو منحرف ميكنم چون اگه اجازه بدم بشينه تو فكرم ها...ديگه نميشه بيرونش كرد!😠☹️☹️☹️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

ممنون، دقیقا صبر لازمه....تمام روز حالم بده بخدا انصاف نیست من یه ساعتم تو شبانه روز خوب نباشم😭 گناه دارم. اه ماه ۸ و ۹ بارداری قبلیم هم همینقدر زجر آور بود جوری که بعد زایمان باورم نمیشد همش تموم شد...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشبحالت که زایمانت انقدر نزدیکه. من واقعا دارم روزای سختی رو میگذرونم. نفسم تنگ شده بالا نمیادهر لح ...

عزیزم اینقدر سخت نگیر تا چشم بهم بزنی تموم شده و می بینی کل کار برای انجام دادن داری هنوز مثل من 😂😁 اونوقت آرزو می کنی کاش یه هفته بیشتر فرصت داشتی

1476
عزیزم اینقدر سخت نگیر تا چشم بهم بزنی تموم شده و می بینی کل کار برای انجام دادن داری هنوز مثل م ...

از طرفی کلی کار نصفه نیمه دارم یعنی حداقل تا ۲۲ آبان کار دارم. ولی حالم اصلا خوب نیس بعد هر وعده سه چهار ساعت حالم بده گاهی شبا تا صبح هم حالم بده، شما بعد غذا اوکیین؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون، دقیقا صبر لازمه....تمام روز حالم بده بخدا انصاف نیست من یه ساعتم تو شبانه روز خوب نباشم😭 گنا ...

می فهمم 

باور کن خنده ها و بیخیالیهای منم از سر درد های بیشمارمه اما چه میشه کرد بالاخره باید گذروند دیگه

می فهمم  باور کن خنده ها و بیخیالیهای منم از سر درد های بیشمارمه اما چه میشه کرد بالاخره باید ...

اووووف سردرد...😭شما تاریخ زایمانت کی هست؟ طبیعی یا سزارین؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از طرفی کلی کار نصفه نیمه دارم یعنی حداقل تا ۲۲ آبان کار دارم. ولی حالم اصلا خوب نیس بعد هر وعده سه ...

من نمیتونم راحت بخوابم

بعد غذا حتما ادامس بخورین خیلی کمک می کنه هم به هضم غذا هم به رفلاکس

1457