1464
1411
عنوان

تاپیک سیسمونی مامانای پاییز ۹۸ 😍😃

17911 بازدید | 1441 پست

سلام به هممممممممه ی مامانها😘👶🏻

این تاپیک مخصوص تجربیات مربوط به سیسمونی نی نی های پائیزه😇🍁🌦

اگه تجربه ای دارید ممنون میشم در اختیار بقیه بگذارید که برای نینیای پاییزی هم مناسب باشه

برا بیمارستان چه جور لباسی(سرهمی) بخریم؟...کالکسه و کریر چه مدل و مارکی(چه خارجی چه ایرانی) تجربه داشتین که خوبه؟ تخت کنار مادر ...تخت و پارک و سرویس چوبی...مارک خوب برا شیشه شیر و پستونک که موجود باشه تو بازار...حتی لوازم بهداشتی از کرم سوختگی و مرطوب کننده و ......

❤️❤️❤️❤️❤️

پیشاپیش مرسی که برای مفیدتر شدن تاپیک، فقط تجربیاتتون رو مینویسید و از تاپیک اصلی مامانهای پاییز۹۸ برای بحث و تبادل نظر استفاده میکنید😇🙏🏼

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

بجزتخت وکمدتقریباچقدمیشه؟

😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه....مرسی😊پسرم زودترازموعداومدبغلمون....خداروشکر...به توکل نام اعظمت....یاالله.....ناف بچم گفتن ضایعه مادرزادداره بایدعمل شه....دعاکنیدبراش....دعاکنیدخودش بیوفته کاربه عمل نکشه...مرسی...😖

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436

ایشالله همتون بسلامتی زایمان کنید😘😍😍😍https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-من

اگه خواستید به این تاپیکم سر بزنید و خوشحال میشم نظرتون رو بدونم😍

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍
الهی  قربونش برم نی نی منم پاییزی میشه😍😍😍 ۲۶آبان😍😍😍 مرسی بابت تاپیکت😀

فدات عشقم با اون عکس خوججل پروفایلت تیام جان جاااان 😃😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
1432
من مامان یه نی‌نی دو ساله هستم کرم سوختگی ایرانی آردن و زینک فیروز خیلی راضی بودم. خارجی سودوکرم و ...

مرسی مهربان جون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
چرا خیلی تو بازار هست،بده مگه؟

من گرفتم اونقدر که تعمیر بردم استفاده نکردم چرخهاش خیلی بده البته الان مدلهای جدید زده اطلاع ندارم ولی اون اسکلت قدیمی شو اصلا راضی نبودم. کالسکه سبک و دسته عصایی بگیرید واسه مسافرت خیلی بهتره

1418

منم مامان پاييزم ١٢ابان نينيم مياد بقلم انشالله😍😍😍😍😍😍😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی …احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم ميشه واسه سالم بدنيا اومدن تو دليم يه صلوات مهمونم كنين😍❤️
من گرفتم اونقدر که تعمیر بردم استفاده نکردم چرخهاش خیلی بده البته الان مدلهای جدید زده اطلاع ندارم و ...

ب من  فروشنده گفت پارچه هاش ترکه ،و ۳سالم گارانتی داره😐،نمیدونم دیگه چرخاش چجوره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سالم دنیا اومدن جوجوم یه صلوات میفرستید؟؟ 😍👪

قنداق فرنگي نخرين زياد به درد نمي خوره، شيشه مارك خوب اونت دكتر براون سواوينكس، بچه ها رو پستونكي كنيد از من گفتن بود🤪 

براي بيمارستان همون ست چند تيكه بيمارستان خوبه فقط پتوي دورپيچ گرم همراهتون ببريد، بچه رو توي دماي معمولي اتاق خيلي نپيچونيد كه طفلي از گرما مريض بشه. دماي  اتاق ٢٥ تا ٢٧ درجه باشه و لباسش هم معمولي هرچقدر خودتون پوشيدين تن بچه همونقدر لباس بكنيد. كالسكه مارك ميما خوبه، كرير هم داره خودش

منم مامان پاييزم ١٢ابان نينيم مياد بقلم انشالله😍😍😍😍😍😍😍

خوش اومدی...دوست داشتی اون تاپیکم بیا دورهم باشیم😇

@hamtaamamani     @elelel      @پروین_بهرامی    

1
5
10
15
20
25
30
35