1874
1924
عنوان

تاپیک سیسمونی مامانای پاییز ۹۸ 😍😃

24117 بازدید | 1567 پست

سلام به هممممممممه ی مامانها😘👶🏻

این تاپیک مخصوص تجربیات مربوط به سیسمونی نی نی های پائیزه😇🍁🌦

اگه تجربه ای دارید ممنون میشم در اختیار بقیه بگذارید که برای نینیای پاییزی هم مناسب باشه

برا بیمارستان چه جور لباسی(سرهمی) بخریم؟...کالکسه و کریر چه مدل و مارکی(چه خارجی چه ایرانی) تجربه داشتین که خوبه؟ تخت کنار مادر ...تخت و پارک و سرویس چوبی...مارک خوب برا شیشه شیر و پستونک که موجود باشه تو بازار...حتی لوازم بهداشتی از کرم سوختگی و مرطوب کننده و ......

❤️❤️❤️❤️❤️

پیشاپیش مرسی که برای مفیدتر شدن تاپیک، فقط تجربیاتتون رو مینویسید و از تاپیک اصلی مامانهای پاییز۹۸ برای بحث و تبادل نظر استفاده میکنید😇🙏🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

الهی  قربونش برم نی نی منم پاییزی میشه😍😍😍

۲۶آبان😍😍😍

مرسی بابت تاپیکت😀

تیکر تولد پسر خوشگلمه🤗،ایشالا منم تا اون موقع لاغرشم تو عکساش خوشگل بیفتم🤐😥،وزن اخر بارداری ۹۸🤕😧🤢وزن بعد زایمان ۹۰ 😥وزن شروع رژیم ۸۷/۷۰۰😫وزن فعلی ۷۷😉،هدف اول ۷۲🤥هدف دوم ۶۷😊هدف سوم ۶۲😍😍وای خدا ینی میشه من ۶۲ بشم🤣🤣مامان پرهام کـــوچولو هــسدم 😍👪الهی من دورت بگردم همه دار و نـــــــدارم عاشقتم کوچولوی دوست داشتنیــــــــم😘اصلا بذار من بخــورمت راحت شم😬😄😋
کالسکه هر چیزی بگیر غیر از دلیجان والسلام

چرا خیلی تو بازار هست،بده مگه؟

تیکر تولد پسر خوشگلمه🤗،ایشالا منم تا اون موقع لاغرشم تو عکساش خوشگل بیفتم🤐😥،وزن اخر بارداری ۹۸🤕😧🤢وزن بعد زایمان ۹۰ 😥وزن شروع رژیم ۸۷/۷۰۰😫وزن فعلی ۷۷😉،هدف اول ۷۲🤥هدف دوم ۶۷😊هدف سوم ۶۲😍😍وای خدا ینی میشه من ۶۲ بشم🤣🤣مامان پرهام کـــوچولو هــسدم 😍👪الهی من دورت بگردم همه دار و نـــــــدارم عاشقتم کوچولوی دوست داشتنیــــــــم😘اصلا بذار من بخــورمت راحت شم😬😄😋

ایشالله همتون بسلامتی زایمان کنید😘😍😍😍https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-من

اگه خواستید به این تاپیکم سر بزنید و خوشحال میشم نظرتون رو بدونم😍

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
الهی  قربونش برم نی نی منم پاییزی میشه😍😍😍 ۲۶آبان😍😍😍 مرسی بابت تاپیکت😀

فدات عشقم با اون عکس خوججل پروفایلت تیام جان جاااان 😃😍😍😍😍

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
1911
فدات عشقم با اون عکس خوججل پروفایلت تیام جان جاااان 😃😍😍😍😍

😍😍😍جیگرتو ،بردارش بذار رویالی جوون❤❤

چرا خیلی تو بازار هست،بده مگه؟

من گرفتم اونقدر که تعمیر بردم استفاده نکردم چرخهاش خیلی بده البته الان مدلهای جدید زده اطلاع ندارم ولی اون اسکلت قدیمی شو اصلا راضی نبودم. کالسکه سبک و دسته عصایی بگیرید واسه مسافرت خیلی بهتره

1826

منم مامان پاييزم ١٢ابان نينيم مياد بقلم انشالله😍😍😍😍😍😍😍

.                                             من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود(تيكر تولد ي سالگيه دختر نازمه)❤️😍
من گرفتم اونقدر که تعمیر بردم استفاده نکردم چرخهاش خیلی بده البته الان مدلهای جدید زده اطلاع ندارم و ...

ب من  فروشنده گفت پارچه هاش ترکه ،و ۳سالم گارانتی داره😐،نمیدونم دیگه چرخاش چجوره

قنداق فرنگي نخرين زياد به درد نمي خوره، شيشه مارك خوب اونت دكتر براون سواوينكس، بچه ها رو پستونكي كنيد از من گفتن بود🤪 

براي بيمارستان همون ست چند تيكه بيمارستان خوبه فقط پتوي دورپيچ گرم همراهتون ببريد، بچه رو توي دماي معمولي اتاق خيلي نپيچونيد كه طفلي از گرما مريض بشه. دماي  اتاق ٢٥ تا ٢٧ درجه باشه و لباسش هم معمولي هرچقدر خودتون پوشيدين تن بچه همونقدر لباس بكنيد. كالسكه مارك ميما خوبه، كرير هم داره خودش