2733
2734
منم از مجردی حالتو درک میکنم من فقط دلمو بستم ب خداا اصلا باورم نمیشه یه روزی منم مادر شم

مگه چند وقته ازدواج کردی

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دعات میکنم الهی صدای بچه تو کلبه ی پر از مهرتون بپیچه🤩

💜

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
2728
مگه چند وقته ازدواج کردی

دیگه از نامزدی و عقد الان سه سال شده

اخه رابطه امون از اول عمیق بود حس میکنیم سالها گذشته و البته کمبود بچه رو حس میکنیم از یه طرفی خونواده ها

دیگه از نامزدی و عقد الان سه سال شده اخه رابطه امون از اول عمیق بود حس میکنیم سالها گذشته و البته ک ...

ناراحت نباش 

مگه چند سالته ؟

من 16از کردم و سه سال بچه دار نمی شدم چون تنبلی تخمدان داشتم درمان می کردم،بی نتیجه 

ولی 19سالگی بدون هیچ دارویی مثل یه معجزه باردار شدم 

من کلا آدم شادی بودم ورزش و تغذیه خوب و قرآن اجزای اصلی زندگی اون زمانمو تشکیل می دادن 

چی بگم دپرسم مومنم ولی قلبم پرغمه

ان شاءالله قلبت خونه شادی ها میشه 

من همیشه تو شرایط سخت میگم بلاخره خدا که منو میبینه ،این امتحان منه 

کافیه دل به دل خدا بدی 

والله قسم میخورم ،اون روز که داشتم میرفتم دکتر و هنوز خبر نداشتم باردارم تو ماشین با خودم میگفتم خدا تو بهتر صلاحمو میدونی حتما صلاحم نیست بچه دار شم ،راضیم به رضای تو 

بعد یه ساعت خدا قدرتشو نشونم داد و رفتم دکتر و سونوگرافی که کرد گفت بارداری 

کاملا درکت میکنم ،متلکای مردم ،وااای حرفای قوم شوهر ،حسرت از دیدن کسانیکه بدون هیچ زحمتی بچه دار شدن ،بوی عطر نی نی و...همه رو میفهمم 

ولی باید تو این امتحان قوی عمل کنی 

ورزش و قرآن رو بچسب 

اگه درست و حسابی به خدا بچسبی نمیذاره نومید شی 

2738