2410
2553

امیدت به خدا باشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

منم خیلی ب  وجود بچه احتیاج دارم😔خدا خودش شاهده از زمانی ک مجردم بودم خیلی دوست داشتم حس مادری رو زودتر تجربه کنم ولی مثل اینکه لیاقتشو ندارم ک خدا قسمتم نمیکنه وای ک چقدر دلم گرفته خدا😢😢😢خدا هر کاری کردم بازم ب در بسته خوردم چرا دارم امیدمو از دست میدم

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
2714

چند وقته منتظری؟

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
منم خیلی ب  وجود بچه احتیاج دارم😔خدا خودش شاهده از زمانی ک مجردم بودم خیلی دوست داشتم حس مادری ...

منم از مجردی

حالتو درک میکنم

من فقط دلمو بستم ب خداا

اصلا باورم نمیشه یه روزی منم مادر شم

ایشالله ممنونم عزیزم

قبل از بچه خدا يه نعمت بزرگتر بهتون داده

اونم عشقيه كه بينتونه

لذت بردم از نوع پيام دادنتون بهم

واقعا افرين دارين هر دو

خدايا به اين زندگياي قشنگ همه چيز بده كه هميشه قشنگ بمونن🙏🏻

منم از مجردی حالتو درک میکنم من فقط دلمو بستم ب خداا اصلا باورم نمیشه یه روزی منم مادر شم

از خدا میخوام زودتر قسمتت کنه و ب زودی مامان بشی میگن دعای بقیه زودتر میگه منم دعات میکنم

قبل از بچه خدا يه نعمت بزرگتر بهتون داده اونم عشقيه كه بينتونه لذت بردم از نوع پيام دادنتون ب ...

ممنونم

من همه چیمو مدیون خدام بعدش هم شوهرم

خدارو خیلی شکر میکنم و همیشه ارزومه ک بقیه زندگی پر از عشق و ارامش و خدایی داشته باشن

البته همچنین برای شما😍

2706