1265
1267

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1279

منم خیلی ب  وجود بچه احتیاج دارم😔خدا خودش شاهده از زمانی ک مجردم بودم خیلی دوست داشتم حس مادری رو زودتر تجربه کنم ولی مثل اینکه لیاقتشو ندارم ک خدا قسمتم نمیکنه وای ک چقدر دلم گرفته خدا😢😢😢خدا هر کاری کردم بازم ب در بسته خوردم چرا دارم امیدمو از دست میدم

شازده کوچولو پرسید:آدمهایی که تنهان کجا میرن؟        روباه گفت:تو خودشون........
منم خیلی ب  وجود بچه احتیاج دارم😔خدا خودش شاهده از زمانی ک مجردم بودم خیلی دوست داشتم حس مادری ...

منم از مجردی

حالتو درک میکنم

من فقط دلمو بستم ب خداا

اصلا باورم نمیشه یه روزی منم مادر شم

8
ایشالله ممنونم عزیزم

قبل از بچه خدا يه نعمت بزرگتر بهتون داده

اونم عشقيه كه بينتونه

لذت بردم از نوع پيام دادنتون بهم

واقعا افرين دارين هر دو

خدايا به اين زندگياي قشنگ همه چيز بده كه هميشه قشنگ بمونن🙏🏻

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم از مجردی حالتو درک میکنم من فقط دلمو بستم ب خداا اصلا باورم نمیشه یه روزی منم مادر شم

از خدا میخوام زودتر قسمتت کنه و ب زودی مامان بشی میگن دعای بقیه زودتر میگه منم دعات میکنم

شازده کوچولو پرسید:آدمهایی که تنهان کجا میرن؟        روباه گفت:تو خودشون........
قبل از بچه خدا يه نعمت بزرگتر بهتون داده اونم عشقيه كه بينتونه لذت بردم از نوع پيام دادنتون ب ...

ممنونم

من همه چیمو مدیون خدام بعدش هم شوهرم

خدارو خیلی شکر میکنم و همیشه ارزومه ک بقیه زندگی پر از عشق و ارامش و خدایی داشته باشن

البته همچنین برای شما😍

1288
منم از مجردی حالتو درک میکنم من فقط دلمو بستم ب خداا اصلا باورم نمیشه یه روزی منم مادر شم

مگه چند وقته ازدواج کردی

برای آروم شدنم و برآورده شدن خاستم دعا کنید😢😢😢 چرا اینجوری شد
مگه چند وقته ازدواج کردی

دیگه از نامزدی و عقد الان سه سال شده

اخه رابطه امون از اول عمیق بود حس میکنیم سالها گذشته و البته کمبود بچه رو حس میکنیم از یه طرفی خونواده ها

1252