2733
2734
عنوان

خدا منو ببین😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم از ۹۵ تو اقدامم.. خیلی بده همه اطرافیانم یا باردارن یا بچه دارن. همه با ترحم نگام میکنن

عزیزم انشاالله هر چی به صلاحته همون بشه الهی دلت شاد باشه و صلاحت با حکمت خداوند یکی باشه 

با خدا باش و پادشاهی کن
2731
ان شاءالله همه مشکلاتت زودی حل میشه به حق فاطمه زهرا

انشاللله یدونه عین پسر شیطون من خدا قسمتت کنه  ک الان شکممو ترکوند انقد لگد میزنه

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
2738
ای خواهر ما ک حامله شدیم چ گلی ب سرمون زدن دلت خوشها

ناشكري نكن

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

عزيزم برات حمد خوندم انشالله باردار ميشي

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
الهی چند روزه تو تایپیکا همش از تنهایی و نی نی دار شدن حرف میزنن چرا ؟؟؟😳😳

چون واقعا عذابه نداشتن بچه و انتظار واسه بچه دارشدن ....بیچاره اون افراد بی وارث ک میدونن تا ابد بچه دارنمیشن

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
منم از ۹۵ تو اقدامم.. خیلی بده همه اطرافیانم یا باردارن یا بچه دارن. همه با ترحم نگام میکنن

عزیزم درکت میکنم دقیقا مثل من ....ولی غیر از صبر کاری ازدستمون برنمیاد 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین