2726

؟؟؟الان خونمون چن کوچه فاصله هس امشب مادرشوهرم گفت بیاین طبقه پایین ما رهنش بدین خودتون بشینین 😑شوهرم گفت نه 

تو یه محله هسیم چی بچم وابستشون میشه زیاد؟

100% وابسته میشه

من تجربه اشو دارم

از الانم غصه دارم واسه وابستگی بچم ولی خوب جایی رو نداریم که بریم   غیر از اینجا

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باورکن چندروزپیش خواهرم گریه میکرد پسرش28سالشه دوتاعمه داره توخونه که دیگه ازدواج نکردن بااوناتویه ساختمونن یعنی انقدردوستشون داره عمه هاش روخواهرم خیلی ناراحته نه اینکه بگه دوستشون نداشته باشه فقط به خواهرزاده ی من میگن بچه ی ماست اونم عمه هاش روبیشترازخواهرم دوست داره

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢

ن بابا ... من طبقه بالا شونم...شده ی هفته هم نریم‌ پایین بچمم‌ نرفته ... بعدم بشه اون ها ک دردسر برا خودشون نمیخوام که ..حالا هرچقدر نوشون‌ رو دوست داشته باشن ...قدیم بود ک وابسته میشد.

کاری به وابستگی ندارم مادربزرگ ها دایه ی مهربون تر از مادرن بچه ای که پیش مادربزرگ باشه تربیت نمیشه حالا بچه هرکارکنه بخوای یه تنبیه و دعوا کوچیک کنی مادربزرگش میگه بیا پیش خودم مامانت رو توجه نکن برا همون بهتره نه پیش مادر نه مادرشوهرت باشی

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
ن بابا ... من طبقه بالا شونم...شده ی هفته هم نریم‌ پایین بچمم‌ نرفته ... بعدم بشه اون ها ک دردسر برا ...

بچت استثناء هست جزو ۱۰ درصد بچه ی متفاوته ۹۰ درصد میرن حالا مادربزرگ من پیش داییم ایناس و عروس خالم پیش خالم اینا خودش فقط مناسبت ها میان بچه هاشون ۲۴ساعت اونجان خونشون صدا میکنن نمیرن میان ببرن گریه میکنن دعوا راه میندازن

مادرها قشنگ تربیتشون رو میکنن به نوه که میرسه میگن کاریش نداشته باش بذار هرکاردوس داره بکنه اونقدر دوسشون دارن دلشون نمیاد حتی بچه کاربدی میکنه بری نذاری

چرا دنبال دردسر میگردی .فکر می کنی همین طور ولت میکنن 

حتی نمی تونی به بچهت بگی بالاچشمت ابرو 

خودم کشیدم خیلیییییییی سخته 

اگه حتی مشکل مالی داری نرو .چون ارامش مهمتره تا پول 

ای گفتی😑

من خودم مجردم این مورد رو تو فامیل خیلی دیدم تذکر دادم به خالم،به مادربزرگم به زن عموم ولی خب به گوششون نمیره میگم والله شما بچه هاتون رو هرکاری کرده مادرشون بذارید نوع تربیت خودشو بکنه چیکارشون دارید ولی گوش نمیدن خیلی حرص میخورم اینجور بچه ها تاحدودی امکان اینکه بی ادب بشن هست

2706