1147
1254

؟؟؟الان خونمون چن کوچه فاصله هس امشب مادرشوهرم گفت بیاین طبقه پایین ما رهنش بدین خودتون بشینین 😑شوهرم گفت نه 

تو یه محله هسیم چی بچم وابستشون میشه زیاد؟

100% وابسته میشه

من تجربه اشو دارم

از الانم غصه دارم واسه وابستگی بچم ولی خوب جایی رو نداریم که بریم   غیر از اینجا

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان// هی چرخ بزن در من و دل را بتکان//این هم نفسی چه حس و حالی دارد// در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍    

بستگی داره چقدر رفت و آمد باشه خب

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هم یه روز تنهام میذاری فسقلی 😔 ولی من دوستت دارم و سعی میکنم برات مامان خوبی باشم 💓 برای سلامتی و عاقبت به خیری پسر کوچولوم یه صلوات لطفا 🙏

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1258

خدایاااااشکرت از شرشون راحت شدم توی ساختمون بودیم😆😆😆

کاش دورتررررررشیم🙋 بگو امین

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی دخترگلم🌸اگه کسی افسردگیش با طب سنتی خوب شده راهنماییم کنه..😢

باورکن چندروزپیش خواهرم گریه میکرد پسرش28سالشه دوتاعمه داره توخونه که دیگه ازدواج نکردن بااوناتویه ساختمونن یعنی انقدردوستشون داره عمه هاش روخواهرم خیلی ناراحته نه اینکه بگه دوستشون نداشته باشه فقط به خواهرزاده ی من میگن بچه ی ماست اونم عمه هاش روبیشترازخواهرم دوست داره

😢😢😢خدامنم دل دارم کی بهم نی نی میدی😢😢😢دختریاپسرعزیزم کاش زود بیای انقدر داروخوردم برای داشتنت هرروز بیمارم وحالم روزبه روزبدترمیشود ولی برای لمس دستانت بوی تن کوچکت مجبورم تحمل کنم پس توهم قول بده هرچه زودتربیایی 4ساله منتظرم دلم برات تنگ شده عشق مادرتودلت برایم تنگ نیست 😢😢😢😢😢

ن بابا ... من طبقه بالا شونم...شده ی هفته هم نریم‌ پایین بچمم‌ نرفته ... بعدم بشه اون ها ک دردسر برا خودشون نمیخوام که ..حالا هرچقدر نوشون‌ رو دوست داشته باشن ...قدیم بود ک وابسته میشد.

کاری به وابستگی ندارم مادربزرگ ها دایه ی مهربون تر از مادرن بچه ای که پیش مادربزرگ باشه تربیت نمیشه حالا بچه هرکارکنه بخوای یه تنبیه و دعوا کوچیک کنی مادربزرگش میگه بیا پیش خودم مامانت رو توجه نکن برا همون بهتره نه پیش مادر نه مادرشوهرت باشی

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
8
ن بابا ... من طبقه بالا شونم...شده ی هفته هم نریم‌ پایین بچمم‌ نرفته ... بعدم بشه اون ها ک دردسر برا ...

بچت استثناء هست جزو ۱۰ درصد بچه ی متفاوته ۹۰ درصد میرن حالا مادربزرگ من پیش داییم ایناس و عروس خالم پیش خالم اینا خودش فقط مناسبت ها میان بچه هاشون ۲۴ساعت اونجان خونشون صدا میکنن نمیرن میان ببرن گریه میکنن دعوا راه میندازن

کاری به وابستگی ندارم مادربزرگ ها دایه ی مهربون تر از مادرن بچه ای که پیش مادربزرگ باشه تربیت نمیشه ...

ای گفتی😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی دخترگلم🌸اگه کسی افسردگیش با طب سنتی خوب شده راهنماییم کنه..😢

مادرها قشنگ تربیتشون رو میکنن به نوه که میرسه میگن کاریش نداشته باش بذار هرکاردوس داره بکنه اونقدر دوسشون دارن دلشون نمیاد حتی بچه کاربدی میکنه بری نذاری

چرا دنبال دردسر میگردی .فکر می کنی همین طور ولت میکنن 

حتی نمی تونی به بچهت بگی بالاچشمت ابرو 

خودم کشیدم خیلیییییییی سخته 

اگه حتی مشکل مالی داری نرو .چون ارامش مهمتره تا پول 

ای گفتی😑

من خودم مجردم این مورد رو تو فامیل خیلی دیدم تذکر دادم به خالم،به مادربزرگم به زن عموم ولی خب به گوششون نمیره میگم والله شما بچه هاتون رو هرکاری کرده مادرشون بذارید نوع تربیت خودشو بکنه چیکارشون دارید ولی گوش نمیدن خیلی حرص میخورم اینجور بچه ها تاحدودی امکان اینکه بی ادب بشن هست

1264
من فعلا بچه ام کوچیکه‌ اما اگه وابسته هم شه مشکلی ندارم..ی نفس میکشم..والااا

اره والله اینقدر راحتن من از نزدیک دیدم ۳یا۴مورد مادربزرگ کلا غذاشون میده هررو انگار بچه ی اونن ریخت وپاش و سروصداشون خونه اوناس ولی خب تربیت هم سخته بچه هات حرفتو گوش نمیدن مادربزرگشون چون پشتشون وایمیستن و خیالشون راحته

اره والله اینقدر راحتن من از نزدیک دیدم ۳یا۴مورد مادربزرگ کلا غذاشون میده هررو انگار بچه ی اونن ریخت ...

تربیت ک راستش‌ تو این دوره بچه ها حرف هیچ کس رو گوش نمیدن ولی ی مورد ک من حساس ام فحش دادنه‌ ک ب همه چ خانواده خودم چ همسر گفتم فحش دادین یاد گرفت بهتون گفت نوش جونتون

من خودم مجردم این مورد رو تو فامیل خیلی دیدم تذکر دادم به خالم،به مادربزرگم به زن عموم ولی خب به گوش ...

خداخیرت بده..

ب بچه من میگه میزنمش بیاپیش خودم😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40