2726
عنوان

رعد و برق 😨😨😨😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 63 پست
تموم شد

اره نور میزنه ولی صدا دیگه نه 

یعنی الان خونه هستیم امنه ؟؟؟ببخشید سوال میپرسما من به باد شدید و رعد و برق فوبیا دارم 😨😨

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خب صاعقه تخلیه بار الکتریکی بین زمین و ابر هست و معمولا توی زمین های وسیع و مزارع و یا ارتفاعات ...

چند هفته پیش تهران صاعقه زدش،یبار هم عمم اینا خونشون نزدیک جنگل لویزانه صاعقه زده بود بشقاب ماهواره رو کج کرده بود😰

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
2728
اره نور میزنه ولی صدا دیگه نه  یعنی الان خونه هستیم امنه ؟؟؟ببخشید سوال میپرسما من به باد شدید ...

اره بابا دیگه خیلی هم نترس،من از صدای کم رعدوبرق نمیترسم زیاد،برو هندزفری رو بردار بزار تو گوشت راحت بشین😉😁

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
دیووووونه ایی ها هنوز دوهفته نشده رعد برق بود روستایه شوهرم اینا زده یکی رو کشته خیلی خطرناکه😕 بیچا ...

خب تو مزرعه احتمالش هست اما تو حیاط احتمالش نیست اگه هم بخوره کل ساختمان رو منفجر میکنه که پیش نمیاد 

وای خدارحمتشون کنه 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
خب تو مزرعه احتمالش هست اما تو حیاط احتمالش نیست اگه هم بخوره کل ساختمان رو منفجر میکنه که پیش نمیاد ...

ساختمون رو منفجر میکنه 😨😨

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤
چند هفته پیش تهران صاعقه زدش،یبار هم عمم اینا خونشون نزدیک جنگل لویزانه صاعقه زده بود بشقاب ماهواره ...

وایییییی😨😨😨

ساختمون رو منفجر میکنه 😨😨

اره خب احتمال داره ولی اینجوری نمیشه 

این برای ساختمان های با ارتفاع زیاد و مجتمع های مسکونی پیش میاد که اونا همه مجهز به برق گیر هستند و هیچ مشکلی پیش نمیاد 

2706