2410
2553
عنوان

رعد و برق 😨😨😨😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هم تهرانیم. یهو یه صدای وحشتناک رعد و برقی اومد آب پرید تو گلوم داشتم خفه میشدم. پریدم بالا از تر ...

من خیلی میترسم شما چی ؟؟؟

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤
وای من عاشق رعد و برقم  میرم تو حیاط و از نگاه کردن به رعد و برق لذت میبرم و گاهی هم عکس میگیر ...

صاعقه میخوره به زمین از صداش میشه فهمید اگه خیلی وحشتناک باشه صاعقس خیلی خطرناکه مواظب باش

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
2720
وای من عاشق رعد و برقم  میرم تو حیاط و از نگاه کردن به رعد و برق لذت میبرم و گاهی هم عکس میگیر ...

من از تنبلیم دیگه از رعد و برق    نمی ترسم

چون اگه بترسم باید نماز آیات بخونم😐😐😐

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
2714

اره اینجام میزنه ولی دوتا قطره بارون میزنه ک فقط ماشین کثیف کنه😒

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
صداش خیلی بلنده  اولین رعد و برق زد کرک و پرم ریخت آخه بدون مقدمه بود خداام با ما شوخی داره 😨

😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

منم تو جاده  تهرانم

خیلی وحشتناکه

آسمون روشن و خاموش میشه

ب شوهرم گفتم نکنه قراره روز قیامت بشه

خخخخخخخخخ

ولی خداییش  خیلی شدیده ررعدوبرقش

عاااااااااااشقتم خدای خوشگلم                             بابت زندگی قشنگی ک بهم دادی                                             عااااااااااااااشقتم  
صاعقه میخوره به زمین از صداش میشه فهمید اگه خیلی وحشتناک باشه صاعقس خیلی خطرناکه مواظب باش

اره خب صاعقه تخلیه بار الکتریکی بین زمین و ابر هست و معمولا توی زمین های وسیع و مزارع و یا ارتفاعات بالا که شرایطش از جمله بار مخالف و رطوبت وجود داشته باشه میخوره یا ممکنه بخوره به ساختمان های طبقاتی که اونا هم برقگیر داره و مشکلی پیش نمیاد 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
2706