2726
عنوان

دوستان کسی دکتر کردافشاری (طب سنتی ) میشناسه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 16459 بازدید | 55 پست
شما برای چه مشکلی میخواید برید پیششون

من مشکل آندومتریوز دارم 

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله مشکلتون حل بشه

مرسی عزیزم شما هم همین طور 

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  
نه عزیزم من مشکل آندومتریوز دارم  بعد یکی از دوستان پیش شاگرد آقای دکتر  تو گرگان تا حدو ...

خب من خودم گرگانی هستم اصالتا....افرادی که از من میپرسن برای طب سنتی که در گرگان نتیجه نگرفتن من اقای اکبری رو پیشنهاد میکنم.

حالا شما دوست دارین میتونین ایشون رو هم امتحان کنین بد نیستن ولی عالی هم نیستن.

برای اندومتریوز شاگردان استاد تبریزیان در تهران هم خوب هستن.

2728
خب من خودم گرگانی هستم اصالتا....افرادی که از من میپرسن برای طب سنتی که در گرگان نتیجه نگرفتن من اقا ...

ممنون عزیزم از راهنماییت 

انشاا که همه مریض ها شفا پیدا کنن

ببینین عزیزم من باتوجه به رشتم و شغلم اطلاع دارم از افرادی که طب سنتی کار میکنن تاحدودی.به نظر من بر ...

دوست عزیز برای بیماری های خاص هم کسی رو میشناسین که جواب گرفته باش از طب سنتی و مخصوصا دکتر کردافشاری

خب من خودم گرگانی هستم اصالتا....افرادی که از من میپرسن برای طب سنتی که در گرگان نتیجه نگرفتن من اقا ...

سلام عزیزم

برای دیابت کدوم دکتر طب سنتی رو معرفی میکنین؟

خوشبختی سراغ کسانی می رود که فرصت اندیشیدن درباره بدبختی را ندارند...!

2706