2726

سلام 

شما آقا دکتر میشناسید 

درمان شدید 

راضی هستید 

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمیشناسم ولی با طب سنتی درمان شدم   

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
سلام. عزیزم....اگر طب سنتی میخواین اقای اکبری بهتر هستن 

ایشون به من یکی از شاگرداشون معرفی کردن 

و میگن خیلی خوبه 

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  
نمیشناسم ولی با طب سنتی درمان شدم    

خدا رو شکر 

اقای کردافشاری بهتون شاگردشون رو معرفی کردن؟

نه شاگردشون اقا کردافشاری رو معرفی کردند 

نه شاگردشون اقا کردافشاری رو معرفی کردند 

ببینین عزیزم من باتوجه به رشتم و شغلم اطلاع دارم از افرادی که طب سنتی کار میکنن تاحدودی.به نظر من برای مراجعه به این طب باید پیش بهترینشون رفت،اگر موضوع دیابت هست که خب پزشک دیگه ای رو معرفی میکنم ولی اگر موضوعات دیگه هست اقای اکبری از بقیه افراد تو این طب بهتر هستن.

ببینین عزیزم من باتوجه به رشتم و شغلم اطلاع دارم از افرادی که طب سنتی کار میکنن تاحدودی.به نظر من بر ...

نه عزیزم من مشکل آندومتریوز دارم 

بعد یکی از دوستان پیش شاگرد آقای دکتر 

تو گرگان تا حدود خیلی زیادی درمان شدند 

من به ایشون زنگ زدم و به من گفتن برای مشکلت 

این همه راه نیا گرگان برو پیش استادم اقای کرد افشاری 

ایشان از من خیلی بهتر هم هستند 

منم میخوام برم پیش دکتر کردافشار برای بارداری ولی دودلم

من تعریفش خیلی شنیدم 

2706