2733
2734

خب بعضیا ژنتیکی پوست و‌موهاشون خوبه و اصلا هم نمیرسن خب ما با این دسته کار نداریم

بعضیا همپوست و‌موهاشون خوب نیست با این دسته هم کار نداریم ههه

اوناییکه پوست و‌موی معمولی دارن اما تونستن با رسیدگی بهترش کنن لطفا تجربه هاتونو بگین

من خودم موهام ریزش داره خیلی خیلی هم وز هست پوستمم جوش و‌جای جوش و‌منافذ باز داره

تصمیم گرفتم برسم به خودم

تجربه هاتونو بگین لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من واسه تقویت موهام از زرده تخم مرغ استفاده میکردم البته تا قبل از اینکه واسه عروسیم موهامو رنگ کنم

واسه صورتمم ماست و صدر میزنم گاهی وقتا 

حالا که موهام رنگه روغن نارگیل میزنم بعضی وقتا به موهام

به صورتمم میزنم روغن نارگیل عالیه

2728
2738

روغن آرگان هم واسه پوست هم واسه مو عالیه واسه وز مو هم من سرم موی آریس استفاده میکنم نتیجه گرفتم و ماهی یکبارم به صورتم و موهام ماسک میزنم

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
عزیزم چرا ناراحت شدی قصدم شوخی بود به دل نگیر 😭😭

ناراحت نشدم ولی من اونجا جملمو جا نداختم‌میخواستم بنویسم اوناییکه پوست و‌موی خوبی ندارن و بهشون نمیرسنم با این دسته هم کار نداریم.شما کل مطلبو ول کردی که بگی پوست و‌موی منم‌خوب نیست!

یه اسپری بگیر گلاب و آبلیمو بریز توش قبل از حمام اسپری کن به دست و پات واقعا عالیه.یک ربع بذار بمونه بعد برو دوش بگیر.من هر روز این کارایی که بهت گفتم رو انجام میدم .شما هم انجام بده دوست گلم .البته اگه بیشتر در مورد پوستت میدونستم بیشتر راهنماییت میکردم😊

2706