2737
2734
عنوان

اونهایی که پسر پسر میکنن بیایین یه ......

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جنسیت مهم نیست چه دختر چه پسر انشالله صالح باشه باعث افتخار پدر مادر همین مثالایی که زدید برای پسر دخترم هستش که دور از جون معتاد از اب در میاد یا با دوستای ناباب میگرده هزارتا غلط میکنه ابرو خانوادشو میبره فرقی نداره چی باشه انشالله همه بچه هامون اهلو عاقل باشن

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2731

ربطی نداره یک دختر هم میتونه کلی اذیت کنه در کل من فهمیدم پسر و دختر نداره کلا 🌹

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

اگه پسر بده پس بابا و برادر و همسر خودتم بده

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

از خدافقط فرزند سالم وصالح بخوایم.همین وبس😔

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738

دختر پسر نداره فرزند ادم باید صالح باشه 

دختر ابرو ریزم کم نداریم عزیزم 

خدا خودش به همه فرزند سالم و صالح عطا کنه به پدرمادرا هم توانایی تربیت درست حسابی بده انشاالله 

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم 

اشتباه از پدرومادره که هوای بچه رو دارن تشریفشو میبرد زندان تا آدم میشد بچه تربیت کردن بلد نیستن مثل پدرو مادر من برادرم هر خطایی میکرد به روش نمیاوردن تا اینکه خودسر رفت زن گرفت بعد دوسال فهمیدن بله آقا زن گرفته دو ساله داره زندگی میکنه همه میدونن به جز ما اونم چه زنی یه مطلقه که ۵ سال از خودش بزرگتره

پسرودختر فرقی نمیکنه تربیته که از ادم انسان میسازه

مث خاهرشوهرمن ک ب دخترم میگه مامجبور شدیم قبول کنیم تورو.ایشالامامانت واست داداش بیاره اسم برادرم زنده شه

الهی بمیرم بچم سه سالس نمیفهمه این حرفارو الکی ذوق میکنه😢

ازارواح و اجنه نباید ترسید..‌ازادماباید ترسید
اگه پسر بده پس بابا و برادر و همسر خودتم بده

عجب غلطی کردم تاپیک زدم

بابا منظورم اینه که آدم نباید افتخار کنه که پسر داره مهم اینه که چطوری تربیتش کنی که فردا عصایه دستت باشه نه بلایه جونت  

جون مادرتون دوباره پسرو دختر راه نندازید.مغزم پوکید تو تاپیک شوکت انقد بحث کردم.هیچ فرقی نداره.ایشالله خدااز هردوش بهمون بده.دختر خوب دلسوز پدرومادره پسر خوب پشت و پناهه پدرومادره.ازخدا بخواید فقط بچه اهل بده.هرچی داد مهم نیست.فقط آدم باشه😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706