2703
2553

همسایه ما سه تا پسر داره یکیش با خودشون زندگی میکرد کلی پول نزول کرده بود که هر روز می اومدن در خونه و مامور میاوردن که پولشو رو میخوان بعد از مدتی بابا یه پسره که ۶۰ سالی عمر داشت سکته کرد و مرد  

همسایه دیوار به دیواریم هفت سالی میشه که اینجاییم اونا هم با ما اومدن تو این محله یعنی تقریبا اونا هم با ما خونه شون رو ساختن چقدر باهاشون خاطره داریم 

اونا مجبور شدن خونه سه طبقه رو بفروشن و پول طلبکار پسر بی عرضه شون رو بدن 

امروز از اینجا رفتن خیلی ناراحتشونیم پسره با زن و دو تا بچه و مادرش رفتن دخترشون با دخترم همبازی بود چقدر گریه کردن از هم جدا شدن چه ادمای مهربونی بودن ولی حیف پسرشون خیلی بی عرضه بود مادرش وقتی که میرفتن دستگیره خونه شون رو بوس میکرد وای که چقدر ناراحت بودم براش الانم گریه م بند نمیاد

اینم از پسر بزرگ کردن دم پیری آواره ش کرد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه جورش هست! 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2720

نگو اینارو الان در حد شان و شخصیت خودشون تورو میارن پایین چون بهشون یاد ندادن درست بحث کنید بهشون گفتن به بقیه بپرین تا شماها برنده بشین😏

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹
2714

خیلی از دختراهم خون به دل پدرومادر میکنن

مهم تربیته

پسریادختر فرق نداره

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

پسر ودختر فرقی نداره.

دتاشونو درست تربیت نکنی میشن انگل جامعه.

دختر ودرست تربیت  نکنی میشه پلنگ مایه آبرو ریزی مثلا میره توزندگیا مردم بجا طلبکار زن و بچه طرف میان دم در.

پسر هم یا میشه معتاد با میشه همچین حروم خوری.

چه پسر باشه چه دختر چه گاومیش.خلاصه  باید درست تربیت کرد.

تربیت از جنسیت مهم تره.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
حالا  ینی همه پسرا بد هستن ک میگی اونایی ک پسر پسر میکنن؟؟؟ والا دختر خونه خراب کنم کم نیست

نه بابا منظورم اینه که بچه باید به درد پدر و مادرش بخوره مهم نیست پسر باشه یا دختر

2706