1608
1609

همسایه ما سه تا پسر داره یکیش با خودشون زندگی میکرد کلی پول نزول کرده بود که هر روز می اومدن در خونه و مامور میاوردن که پولشو رو میخوان بعد از مدتی بابا یه پسره که ۶۰ سالی عمر داشت سکته کرد و مرد  

همسایه دیوار به دیواریم هفت سالی میشه که اینجاییم اونا هم با ما اومدن تو این محله یعنی تقریبا اونا هم با ما خونه شون رو ساختن چقدر باهاشون خاطره داریم 

اونا مجبور شدن خونه سه طبقه رو بفروشن و پول طلبکار پسر بی عرضه شون رو بدن 

امروز از اینجا رفتن خیلی ناراحتشونیم پسره با زن و دو تا بچه و مادرش رفتن دخترشون با دخترم همبازی بود چقدر گریه کردن از هم جدا شدن چه ادمای مهربونی بودن ولی حیف پسرشون خیلی بی عرضه بود مادرش وقتی که میرفتن دستگیره خونه شون رو بوس میکرد وای که چقدر ناراحت بودم براش الانم گریه م بند نمیاد

اینم از پسر بزرگ کردن دم پیری آواره ش کرد    

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد فندق مامان😘😘😍😍

همه جورش هست! 

پیج اینستا و کانال تل ما واسه خرید لباس نی نی با قیمت مناسب        @helma_layette                                                    .        https://instagram.com/helma_layette?igshid=1x3lmpdvcd5er                                                          پروفایلم عکس دخمل خودمه 😍👶🏻    👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

1613

چه ربطی به همه ی پسرا داره😐

خیلی دوست دارم خنده هام شیک و باکلاس باشه،ولی همیشه آخر خنده هام صدای گراز درمیارم😃از نظر روحی خیلی به خرید احتیاج دارم ،ولی از نظر مالی بیجا میکنم🙄...من نمیخوام زندگیم بیوفته رو غلطک همینکه غلطک نیوفته روم صافم کنه راضی ام😂تو اسلحه رو بزار روقلبم بگو دوسم نداشته باش،من دستتو میبوسم میگم بکش ماشه رو احسان😍😂به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم《کثافت میلیاردر شده》....خداروشکرفرهنگ سازی شد تو عروسیا هرکی میخواد میرقصه،،،،قبلا مقاومت میکردی پاهاتو میگرفتن رو زمین میکشیدنت میبردن وسط😂😐😐😐😐

نگو اینارو الان در حد شان و شخصیت خودشون تورو میارن پایین چون بهشون یاد ندادن درست بحث کنید بهشون گفتن به بقیه بپرین تا شماها برنده بشین😏

🌸میشه برای اینکه طلاق بگیرم تا عید یه صلوات بفرستین?🌸دوست دارم حرف دلمو به کاربرای نی نی سایتی توی امضام بگم.نمیدونم کجا بزرگ شدین نمیدونم دیدگاهتون در مورد یک زن متاهل و رفتار شوهر و سوختن و ساختن چیه.من هیچی از شما نمیدونم شماهم هیچی از من نمیدونید.همیشه من برای بقیه دعا میکردم حتی با وجود اینکه تو شرایطشون نبودم حتی اگه خیانت کرده بودن میگفتم درکشون کن براشون دعا کن تو نمیدونی چه اتفاقی افتاده ولی وقتی خودم توی این دوساله محتاج دعا شدم.به هرکی گفتم دعام کن فهمیدن بابت طلاقم دعا میخوام دورمو خالی کردن با تعجب نگاهم کردن برعکس دعا کردن که برگردم.و برم زیر یه سقف.اگه واقعا ایتقدر حس تنفر تو وجودتون هست و دلتون میخواد همه بدبخت بشن از جمله من.اگه اینقدر از روی احساسات تصمیم میگیرید و فکر میکنید همه مثل خودتون هستن و هیچ عقل و منطقی وجود نداره.دعا نمیخوام بهتره وقتی میگم دعام کنید سکوت کنید تا بخواین دعایی کنید که بفهمم بدبختیه من باعث خوشحالیه شماس.ولی اینقدر اگه قلبتون بزرگ هست و خوشبختیه بقیه برای شما خوشحالی میاره دعا کنید من طلاقمو بگیرم.چون من دختری هستم که پیامبر بهم یاد داد ارزش دارم برده نیستم.من قدرت دارم من تو سری خور نیستم.با هر خفتی نباید بسازم و فقط برام مهم اسم شوهر باشه.من ریحانم و باید باهام با لطافت برخورد بشه نه اینکه از کتک زدنم لذت برده بشه.ممنون🍁لازم دونستم که توضیح بدم اگه تو هر بحثی کم اوردی و پایه امضامو کشیدی وسط و توهین کردی و یا خواستی به حساب خودت تحقیرم کنی اینو بدون که در موردت اینجوری فکر میکنم.من ادمی بودم که شجاعت داشتم در برابر حرف خاله زنک ها در برابر یک خانواده روانی که از دین اسلام سوء استفاده میکنن در جهت منافع خودشون در برابر قانونی که هیچ به نفع زن نیست در برابر جو دادگاهی که یه ثانیشو نمیتونی تحمل کنی شجاعت داشتم و راه اشتباهو نرفتم و زندگیمو تغییر دادم.خوشحالم .خوشبختم و طلاقم به عنوان افتخاری هست که همیشه با غرور ازش حرف میزنم. پس بزدلی خودتو در برابر تغییر ندادن زندگیت با خالی کردن عقده هات سر من نشون نده.باتشکر🙏🍁

خیلی از دختراهم خون به دل پدرومادر میکنن

مهم تربیته

پسریادختر فرق نداره

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
1432

پسر داریم میشه امام پسر داریم میشه شمر یزید

دختر داریم میشه حضرت زهرا دختر داریم میشه همسر امام و زهر میده امام را میکشه 

جنسیت ربطی به آدمیت نداره

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داستان بارداریم کلیک کنید

پسر ودختر فرقی نداره.

دتاشونو درست تربیت نکنی میشن انگل جامعه.

دختر ودرست تربیت  نکنی میشه پلنگ مایه آبرو ریزی مثلا میره توزندگیا مردم بجا طلبکار زن و بچه طرف میان دم در.

پسر هم یا میشه معتاد با میشه همچین حروم خوری.

چه پسر باشه چه دختر چه گاومیش.خلاصه  باید درست تربیت کرد.

تربیت از جنسیت مهم تره.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
حالا  ینی همه پسرا بد هستن ک میگی اونایی ک پسر پسر میکنن؟؟؟ والا دختر خونه خراب کنم کم نیست

نه بابا منظورم اینه که بچه باید به درد پدر و مادرش بخوره مهم نیست پسر باشه یا دختر

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد فندق مامان😘😘😍😍

خیلی از دختر ها هم هستن که زندگی و آبروی پدر و مادرو به فنا میدم و کلی ناله و نفرین پشت سرشونه

جنسیت مهم نیست

تربیت و شرافت و انسانیته که مهمه

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1601

جنسیت مهم نیست چه دختر چه پسر انشالله صالح باشه باعث افتخار پدر مادر همین مثالایی که زدید برای پسر دخترم هستش که دور از جون معتاد از اب در میاد یا با دوستای ناباب میگرده هزارتا غلط میکنه ابرو خانوادشو میبره فرقی نداره چی باشه انشالله همه بچه هامون اهلو عاقل باشن

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم

ربطی نداره یک دختر هم میتونه کلی اذیت کنه در کل من فهمیدم پسر و دختر نداره کلا 🌹

👈از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اوتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اوتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیا اوتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اوتیسم بزنم 😊
1611