2726
عنوان

خیلی حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 63 پست
اره دو سال عروسی کردم من شاید سرجمع ۳ یا ۵ ماه خونه خودم بودم خوب منم کم اوردم چقدر ب سازش برقصم ماد ...

وا چ پررو اگر موقعیتشم پیش اومد ک بری سرکاری نری ها وظیفه پسرشه کار کنه پول دربیاره تو اگرم کار کنی همه حقوقت مال خودته اگر دلت خواست میتونی خرج زندگیت کنی هیچ اجباری نداری

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وا چ پررو اگر موقعیتشم پیش اومد ک بری سرکاری نری ها وظیفه پسرشه کار کنه پول دربیاره تو اگرم کار کنی ...

بهش میگم می خوام درس بخونم میگه تو نمیتونی بهش میگم چرا خواهرشوهرم تونست میگه تو خودتو با دخترم مقایسه نکن دخترم هوشش خوبه منم بهش گفتم مگه من مخم نمیکشه که نتونم  برا طلا فروختن بود همیشه میگفتم دخترم طلاهاشو فروخت توام بفروش 

نمیبرم پولم زیاد نمیده بهم که بتونم آژانس بگیرم برم کیلیدم خونهم نمیزنه برام 

خوب وایسا خونه بارات بزار تکلیفتو روشن کنه غلط کرد زن گرفت  با برده اشتباه گرفته

آرامش روزهای بیقراریم خدا....
نمیبرم پولم زیاد نمیده بهم که بتونم آژانس بگیرم برم کیلیدم خونهم نمیزنه برام 

با آژانس نرو حالا

با اتوبوسی تاکسی یا ب خانوادت بگو بیان ببرنت

با آژانس نرو حالا با اتوبوسی تاکسی یا ب خانوادت بگو بیان ببرنت

کیلید ندارم دسته شوهرمه نمیده بهم انقدر بی ابروعه که جرعت ندارم بخوام خودم برام یا اصلا مامانش نمیزاره گیر ی قوم اعججو مجوج افتادم 

خوب وایسا خونه بارات بزار تکلیفتو روشن کنه غلط کرد زن گرفت  با برده اشتباه گرفته

وایستاده بود جلو خونه مامانم اینا دادو بیدا گفتم ابرو مامانم اینا رو میبره بیام برم الانم واقعا دلم نمیخواد مامانشو ببینم چون تمام مشکلات من زیر سر اونه

کیلید ندارم دسته شوهرمه نمیده بهم انقدر بی ابروعه که جرعت ندارم بخوام خودم برام یا اصلا مامانش نمیزا ...

ایندفعه رفتی خونه بابات همه چیو بهشون بگو دیگه نرو همراهش تا اخلاقش درست بشه

نرو خونه بگو نمیام تا اخلاقتو درست نکردی

ای بابا 

منم الان یک هفته قهرم اومدم خونه بابام بهش پیام دادم ک نمیای دنبالم از خدات بود من برم میگه خودت رفتی خودتم بیا   تو تاپیک هس دلیل قهرم😔😔😔😔من موندم سردوراهی

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
ای بابا  منم الان یک هفته قهرم اومدم خونه بابام بهش پیام دادم ک نمیای دنبالم از خدات بود من بر ...

چه پرروووو خدایااااا😑😑😑

2706