2726
عنوان

خیلی حالم بده

534 بازدید | 63 پست

امروز رفته بودم خونه مامانم بعد از ظهر رفتم خونه بابا بزرگم شوهرم زنگ زد با توپ پر که یسره ولی مامانت وله تو ام ول شدی مامانمم شنید ناراحت شد با مامانمم بحثش شد هر چی دلش میخواد به خانوادم میگه الانم اوردم خونه مامان جوووونش 😡😡😡😡😡😡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شارژ پولی زیاد برام نمیگیره که بهش بگم

منزل تون یا منزل مادرتون  تلفن نداره ؟ 

در هر حال ، ایشون باید بدونن برنامه شما چیه  ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
شوهرت حق داره شا رژ نداری بهش خبر بدی نرو بیرون

مگه منم حق ندارم الان بهش میگم نمیام خونه مادرت خونه مامانشم که میرم مامانش نیش میزنه با حرفاش بهم پسرش بلد نیست کار کنه میگه تقصیر تو عه

شما هم پا به پا جوابشو با خونسردی بده

الان منو گذاشته رفته جواب تلفنمم نمیده الان نیاز به حمام دارم چند روزه حمام نرفتم خونمونم که نمیبرم در هفته ی روز میبرم خونه خودم خیلی اذیت میشم 

الان منو گذاشته رفته جواب تلفنمم نمیده الان نیاز به حمام دارم چند روزه حمام نرفتم خونمونم که نمیبرم ...

یعنی یکسر خونه مادرشوهرتی؟

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
الان منو گذاشته رفته جواب تلفنمم نمیده الان نیاز به حمام دارم چند روزه حمام نرفتم خونمونم که نمیبرم ...

به من میگه باید حیاط مامانمو جارو بزنی من وقتی مادرش هرچی دلش میخواد بهم میگه من چرا باید حیاطشو جارو بزنم 

یعنی یکسر خونه مادرشوهرتی؟

اره دو سال عروسی کردم من شاید سرجمع ۳ یا ۵ ماه خونه خودم بودم خوب منم کم اوردم چقدر ب سازش برقصم مادرشم هروز میگه باید بری ی کاری یاد بگیری نون خودتو دربیاری بچم کار نداره مگه من شوهر کردم که نون خودمو در بیارم 

2706