2737
2734
عنوان

من ک نمیفهمم چرا

132 بازدید | 18 پست

ما ی همسایه داریم تازه اومدیم ب این ساختمون ی چن ماهی هس بد خانوم همسایمون با من دوسته ی روز گوشیش خراب میشه با گوشی من زنگ میزنن ب همسرشون همسرشونم فردا ب من‌پیام میدن ک بابات اینکه گوشیشو دادین ب همسرم مرسی و فلان لطفا پیاممو ب کسی نشون ندین منم‌گفتم باشه بد بلاکش کردم‌با ی خط دیگ پیام داد گفت واست هدبه گرفتم و فلان واقعانم گرفته بود ی پلاک طلا خودم دیدم دیدم این دست بردار نیست ب شوهرم گفتم شوهرم خیلی عصبانی شد حتی دوست شوهرمم بود باهم صحبت کردن جون بچشو قصم خورد گفت هیچ منظوری تداشتم فقط حای خواهرم بود ب چشم خواهری.... اون حتی نگاهمم نمیکرد ولی میگفت عاشقم شده نمیدونم نظر شما چیه در مورد این موضوع چ منظوری داشته پسر خیلی مغرور و با ادبیه اما کارشو نمیدونم شما بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از من به شما توصیه دوستانه به هیچ وجه با همسایه های آپارتمانی صمیمی نشین خییییییلی موارد ناجور پیش اومده تو صمیمیت و رفت و آمد با همسایه آپارتمانی ....زنش متوجه شد؟اولا رفت و آمد رو قطع کن کم کم بعدشم بهش بفهمون که عاشق شوهرتی

2738

100تا شماره ک نمتونس بگیره دیگه

دوسه بار بلاک میکردین بیخیال میشد دیگه!!!!!!!!

ب شوهر نمیخواس بگین

الان دید شوهرتون هیچ برخورد جدی نکرد جری تر میشه

حس میکنم شما خودتم فکرت درگیرش شده

100تا شماره ک نمتونس بگیره دیگه دوسه بار بلاک میکردین بیخیال میشد دیگه!!!!!!!! ب شوهر نمیخواس ب ...

اون شبی ک گفتم بهش میخاست بره بزنتش ولی خوته نبودن من کلی قسمش دادم گفتم شر درس نکن الان اون شب در خونرو مشت زد در داغونه😂☹من ک بلاکش کرده بودم ولی هدیرو انداخته بود جلو در عصبانیم کرد

2706