2726
عنوان

چیکار کنم خیلی بی سلیقه ام؟؟

1258 بازدید | 47 پست

خانوما سه تا النگو دارم توی یه سال چهار بار عوض کردم انقد ک میشکونم الان یه ماهه عوض کردم دوباره شکسته دیگه روم نمیشع به شوهرم بگم

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐😐

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2728

این که النگوهات میشکنه ربطی به سلیقت نداره.ایندفه که میری النگو بخری توری و نازک برندار دائما دستت نکن واسه ی مجلس یا مهمونی دستت کن که نشکنه

معجزه خبر نمیکند.لطفا با احتیاط ناامید شوید...⛔🚫

کلا دستت نکن

چه کاریه انقدر ضرر

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

چجوری میشکونی حالا از اولی شروع کن بگو😁😁

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2706