1464
1459
عنوان

چیکار کنم خیلی بی سلیقه ام؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 47 پست
عزیزم مطمئنی این بی سلیقگیه؟ این چیز دیگه ایه ها😂😂😂😂

چیه پس؟؟؟😔😣😁

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه انشاالله درست دربیاد توروخدا واسه اینکه زودتربرم سرزندگیم واسم صلوات بفرستین❤عاشقتم باتموم وجودمE

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

اوووف نمیدونم انقد غصه میخورم سر این النگو شکوندن

خوبه شوهرت عوض میکنه شوهرمن حتی ی بارم نمیزاره عوض کنم میگه ضرر میکنه

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐
مال من از وقتی سیزده چهارده سالمه دستمه 😁

خوشبحالت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه انشاالله درست دربیاد توروخدا واسه اینکه زودتربرم سرزندگیم واسم صلوات بفرستین❤عاشقتم باتموم وجودمE
1473
خوبه شوهرت عوض میکنه شوهرمن حتی ی بارم نمیزاره عوض کنم میگه ضرر میکنه

شوهرم کاری نداره ولی دیگه خودم خجالت میکشم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از اینا دوس ندارم

ولی عالین من هم زیاد میشکنم ولی اینا هیچی نمیشه

اینا هم خوبن

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
شوهرم کاری نداره ولی دیگه خودم خجالت میکشم

ن دیگه 

بگو اخرین باره😁

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐
بی سلیقه کی بودی تووو    

خبرم بیاد بااین سلیقم عرضه ندارم یدونه النگو نگهدارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
خبرم بیاد بااین سلیقم عرضه ندارم یدونه النگو نگهدارم

دور از جون 

عیب نداره بابا غصه نخور 

دیگه النگو نخر جاش تکپوش بگیر 🙃

کاش تو همون سیاره ونوس خودمون میموندیم 😒
ن دیگه  بگو اخرین باره😁

اخه قبلش خواهرشوهرم اینا واسم میگرفتن گفتم اونا بدشو میخریدن الان خودم عوض کردم نمیخوام بگم شکسته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دور از جون  عیب نداره بابا غصه نخور  دیگه النگو نخر جاش تکپوش بگیر 🙃

اره اینارو میدارم خونه دیگه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476
النگوي منم تو ماه رمضون شكست نميشه درستش كرد از جاي تراشي ك روش خورده شكست  واي گفتم درست ميشه ...

نه بابا من چون زیاد عوض کردم ناراحتم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلیقه نیس. بدشانسیه.بیشتر مواظبت کن

هرچقد تلاش میکنم نمیتونم همش میشکنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه قبلش خواهرشوهرم اینا واسم میگرفتن گفتم اونا بدشو میخریدن الان خودم عوض کردم نمیخوام بگم شکسته

نگو شکسته

ببر عوض کن جاش ی پلاکو زنجیر بگیر

بگو خوشم نیومد از النگو خواستم پلاکو زنجیر بگیرم

وااا مگه النگو بیخودی میشکنه 

عکسشو بده ببینم چجوریه جالب شد واسم 😁😁😁

پسرم ! وقتی که به تو نگاه میکنم نمیتونم وجود خدا رو منکر بشم ...آخه فقط خدا میتونسته موجودی رو به زیبایی و حیرت انگیزی تو خلق کرده باشه      
نگو شکسته ببر عوض کن جاش ی پلاکو زنجیر بگیر بگو خوشم نیومد از النگو خواستم پلاکو زنجیر بگیرم

نمیتونم بابا مسخرم میکنن تویه سال ۴بار عوض کردم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1450