2733
2734
عنوان

مادرشوهر جان نچزون ما رو انقد!!!

236 بازدید | 9 پست

همسرم ماموریته و امروز خونه مامانم بودم،مادرشوهرم طبق معمول زنگ نزده وسرنزده اومد خونه شون(بارها محترمانه ازش خواهش کردم قبل اومدن زنگ بزنه و اطلاع بده که بازم زنگ نزد)

همشم میاد میشینه پیش منو مامانم جاریمو تعریف میکنه میگه اون زرنگه،غذاشو درست میکنه به موقع،شوهر وبچه هاشوگشنه نگه نمیداره(این جاریم بارها به مادرشوهرم توهین کرده،زده وو از خونه ش بیرونش کرده،چند ساله پاشو خونه مادرشوهرم نمیذاره و برادرظوهرم تنها میره دیدن مادرش،حتی عید نوروز)

اعصابمو به هم میریزه با حرفاش هردفعه که میاد و سر میزنه،هیچ وقت بی احترامی نمیکنم و جوابشو نمیدم،اما نمیدونم چرا اینقد نفهمه،

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یهو جمعه ۱۰صب،یا ۲ظهر سرزده میاد خونه مامانم،هرچقد میگم مامان جان لطفا قبل اومدنتون زنگ بزنین بازم کار خودشو میکنه،لج میکنه،هر دفعه هم میاد عروس اینواونو تعریف میکنه،حالا همه برادرا و خواهراش تعریف منو میکننا،

2738

یه هو این یادم اومدم 

هوو هوو رو خوشکل میکنه 

جاری جاری و زرنگ 🙄😑😒

چه ربطی داشت خودمم نمیدونم 

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   

این جاریم کتکش زده و از خونه ش بیرونش کرده،هرجا اینو میبینه روشو برمیگردونه،پیش همه سکه یه پولش میکنه بقران،اصلا موندم منکه تا حالا بهش تو نگفتم چرا میاد اونو تعریف میکنه اعصابمو خرد میکنه