2737
2734
عنوان

بی بی چک +عکس صفحه اول

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دارو مصرف کرده باشی بخاطر اوناست اگر هیچ دارویی واسه باردارشدن استفاده نکرده باشی که بارداری...ولی اگه تست ادرار مثبت باشه مطمئن باش تست خون صددرصد مثبت میشه احتمال خطا در بیبی چک هست ولی در آز خون نه...

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2731

ی مارک دیگه امتحان کن

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2738
بله امکانش هست .آزمایش بعضی وقتا دیر تر نشون میده صب کن یه هفته دیگ آز بده ان شاالله بارداری💖

ان شالله مرسی عزیزم

واسم دعا کنید مامان بشم اگ میشه یه صلوات بفرستید❤
عزیزم معمولا وقتی اینجوری میشه احتمالا خیلی زود آز دادی... چند روز دیگه باز آز بده...انشاالله که نی ...

ان شالله مرسی

واسم دعا کنید مامان بشم اگ میشه یه صلوات بفرستید❤

باردار نیستی عزیزم

ان شالله بزودی مامان میشی

دوست خودم ازمایشگاه کارمیکنه همیشه میگه خیلیا با بیبی چکای مثبت و ازمایش منفی روبرو میشن

فکرشو نکن دیگه ان شالله ماه بعد توکلت بخدا

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
2706