1803
1810
عنوان

بی بی چک +عکس صفحه اول

312 بازدید | 53 پست

بچه ها من همین الان تاپیک زدم که ۵ تا بی بی زدم مثبت شد اما از دادم منفی ....اینم بی بی هر پنج تاش خط صورتی افتاد از عکس پررنگ تره هر پنج تا همین شکلی شد....چطور از منفی شد؟؟؟ممکنه باردار باشم؟؟؟بعضی میگن واسه ما پیش اومد یه هفته دیگ از بده

واسم دعا کنید مامان بشم اگ میشه یه صلوات بفرستید❤

چقدر  مونده به موعدت

به انسان هایی که سگ ها را  دوست ندارند نمیتوانم  اعتماد کنم،  اما  اگر سگی از انسانی بدش بیاید به حس آن سگ اعتماد میکنم   ..!                                            مَن تَمام هفتِه را بی تو آواره اَم    مُسافر بی بازگشت من    روحت شاد !                                                مَن دیگِه اِنقَدر بی حوصِلَم که شُما حَرف بعدیتَم دُرستِه..                                                                                     خانه ی دوست کجاست؟ نرسیده به درخت کوچه باغی است که از خواب خدا سبز تر است و در آن عشق به  اندازه پرهای  صداقت آبی است‌ ‌.‌.!                              

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

1805

مثبته که

شرایط اقتصادی جوری شده که ندای درونمو فرستادم تو یه شرکت منشی شده!       کودک درونمم گذاشتم سرچهار راه فال میفروشه     خومم با پراید مسافر کشی میکنم      اون روی سگمم گذاشتم تو یه باغ نگهبانی میده😐😐

عزيزم خطش سفيد نيست؟؟

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر به وقت تولد يك سالگي گل دخترم👨‍👩‍👧پرنسس مامان روز ٩٨/٩/٣٠ زميني شد 😍خدايا شكرت🙏🏻شب يلداي مني دخترم😍😍😍بهترين عيدي من از امام زمان (ع)و امام رضا(ع) ، روز ولادت حضرت قائم مژده ريشه زدن وجود تـــو توي دلم بود...خدا جون برام صحيح و سالم نگهش دار و به همه منتظرا هم نظر كن ...😇
1783
1794

اگه دارو مصرف کرده باشی بخاطر اوناست اگر هیچ دارویی واسه باردارشدن استفاده نکرده باشی که بارداری...ولی اگه تست ادرار مثبت باشه مطمئن باش تست خون صددرصد مثبت میشه احتمال خطا در بیبی چک هست ولی در آز خون نه...

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
1718