1265
1292
عنوان

بی بی چک +عکس صفحه اول

295 بازدید | 53 پست

بچه ها من همین الان تاپیک زدم که ۵ تا بی بی زدم مثبت شد اما از دادم منفی ....اینم بی بی هر پنج تاش خط صورتی افتاد از عکس پررنگ تره هر پنج تا همین شکلی شد....چطور از منفی شد؟؟؟ممکنه باردار باشم؟؟؟بعضی میگن واسه ما پیش اومد یه هفته دیگ از بده

واسم دعا کنید مامان بشم اگ میشه یه صلوات بفرستید❤

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1291

آخه معمولا آز دقیق تر از بی بیه. یه کم دیگه صبر کن اگر پری نشدی دوباره آز بده. ایشالا که مامانی

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هم یه روز تنهام میذاری فسقلی 😔 ولی من دوستت دارم و سعی میکنم برات مامان خوبی باشم 💓 برای سلامتی و عاقبت به خیری پسر کوچولوم یه صلوات لطفا 🙏

مثبته که

شرایط اقتصادی جوری شده که ندای درونمو فرستادم تو یه شرکت منشی شده!       کودک درونمم گذاشتم سرچهار راه فال میفروشه     خومم با پراید مسافر کشی میکنم      اون روی سگمم گذاشتم تو یه باغ نگهبانی میده😐😐

عزيزم خطش سفيد نيست؟؟

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم دنيامه💏بهترين عيدي من از امام زمان (ع)و امام رضا(ع) ، روز ولادت حضرت قائم مژده ريشه زدن وجود تـــو توي دلم بود...٢ سال منتظرت بودم ...خدا جون برام صحيح و سالم نگهش دار و به همه منتظرا هم نظر كن ...😇😇😇يكم تير براي اولين بار صداي قلبت رو شنيدم و دست و صورت كوچولوت رو ديدم 👧🏻خدايا شكرت🙏🏻كمكم كن سالم بغلش كنم.
1323

بله امکانش هست .آزمایش بعضی وقتا دیر تر نشون میده صب کن یه هفته دیگ آز بده ان شاالله بارداری💖

💖:راستی خدادلم هوای دیروز را کردهوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو دلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟............................                               فرشته کوچولوم توسه ماهگی ازوجودم کنده شد💔
1308

اگه دارو مصرف کرده باشی بخاطر اوناست اگر هیچ دارویی واسه باردارشدن استفاده نکرده باشی که بارداری...ولی اگه تست ادرار مثبت باشه مطمئن باش تست خون صددرصد مثبت میشه احتمال خطا در بیبی چک هست ولی در آز خون نه...

1290