2733
2734

من فیبروم دارم 

گاهی درد دارم گاهی سوزش 

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم کیست داشتم سوزش داشتم.دکتر دارو داد خیلی راحت خوب شد

عزیزم با سونو متوجه شدین ؟؟

منم رفتم سونو گفت یه کیست ۶ میلیمتری تو سینه راستم دارم حالا خیلی میترسم میگم نکنه یه جیز بد باشه و دکتر سونو اشتباه گفته باشه که کیسته !!😔

عزیزم با سونو متوجه شدین ؟؟ منم رفتم سونو گفت یه کیست ۶ میلیمتری تو سینه راستم دارم حالا خیلی میترس ...

خودم با لمس کردن متوجه شدم و دکتر هم توی معاینه با لمس کردن فهمید و بعدش سونو دادم که اونجا هم مشخص شد.

عزیزم باید نتیجه سونو رو ببری پیش متخصص زنان تا درمان رو شروع کنه.اگر متخصص سونو اشتباه گفته باشه هم که خیلی بعیده متخصص زنان متوجه میشه.

نگران نباش عزیزم فقط درمان رو شروع کن که کیست زودتر از بین بره

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
خودم با لمس کردن متوجه شدم و دکتر هم توی معاینه با لمس کردن فهمید و بعدش سونو دادم که اونجا هم مشخص ...

مرسی جواب دادین؟ ما شما رفع شد ؟ داروهاتون چی بود؟ به من ویتامین ای و امگا۳ گفت بخورم دکترم و ۶ ماه دیگه سونو بدم 

شما مجدد سونو دادین ؟؟

2738
مرسی جواب دادین؟ ما شما رفع شد ؟ داروهاتون چی بود؟ به من ویتامین ای و امگا۳ گفت بخورم دکترم و ۶ ماه ...

ویتامین e و یه داروی دیگه هم داد اسمش عصاره گل مغربی بود اگر اشتباه نکنم.بله بعد از ۶ ماه سونو دادم و بعدش هر سه ماه تا یکسال سونو دادم و دیگه اثری از کیستا نبود.البته برا من چندتا کیست توی سونو نشون داد که فقط یکیشو من با لمس کردن متوجه شده بودم.

من فیبروکیستیک بودم و خداروشکر راحت هم رفع شد.تقریبا ۱۰ سال ازش می‌گذره و مشکلی دیگه پیش نیومده

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤