2737
2734

بچم از چهل روزگی به اینور هرشب ازساعت هشت تایازده ونیم جیغ میکشه وگریه میکنه دکترم بردمش بهش گلوکیز داد اثرنکرد پدی لاکت داداثر نکرد تادیشب که اصلا گریه نکرد و خوب خوابید ولی امروزظهر از ساعت سه ونیم تاپنج ونیم گریه میکرد و جیغ میکشید مگه کولیک یکی از علاعیمش این نیس تویک ساعت مشخصه همیشه هشت شب به بعدمیشد تایازده یعنی امروز ظهرم این گریه ها ازکولیک بوده؟توروخدا اگه میدونید چیکارکنم خوب بشه بگید ؟درضمن پنجاه روزشم هست.

آره عزیزم. احتمال زیاد کولیک داره و شاید رفلاکس پنهان هم داشته باشه 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن

من همه راه ها رو امتحان کردم بی فایده بود یه دوره خاص داره باید طی شه تا 3 ماه 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر شیر خودت رو می خوره چیزای نفاخ نخور 

روی سطح شیب دار بخوابونش 

قطره کولیکیف 

قطره پدی لاکت 

گریپ واتر 

ماساژ شکم بچه با روغن زیتون (خود ناف رو اصلا دست نزن) در جهت عقربه های ساعت 

کیسه ی آب گرم روی شکم از روی لباس (البته چون الان هوا گرمه اصلا  نزار) 

حتما حتما آروغش رو بگیر 

رفلاکس پنهان علاعمش چیه؟؟یعنی میشه ازین ببعد روزا دلش دردبگیره؟؟

اگر اشتهاش برای شیر کم شده و سرش رو عقب می کشه و حالت کمان می کنه خودش رو آره

یه دکتر خوب ببرش. متخصص گوارش اطفال.