2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد سرکه باید ریخت

ی لیوان 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2728
ن نیستم از داروخونه بدون نسخه میدن؟؟

اره

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
هر سرکه ای،فرق نداره؟

دکتر ب من گفت سرکه سفید بریز

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
ن نیستم از داروخونه بدون نسخه میدن؟؟

فقط دودرصر باشه یک درصد زیاد تاثیر نداره

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

اگر سیر تازه تو خونه داری شب موقع استراحت یک سیر کامل رو پوست بکن با سوزن یک نخ رو ازش رد کن و گره بزن نخ بلند باشه که ی قسمتش بیرون بمونه بعد سیر رو داخل واژن قرار بده یک ساعتی باشه اگر نمیترسی و اذیت نمیشی تا صبح بمونه بهتره

دوسه شب اینکارو تکرار کنی مشکلت حل میشه

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی..💏

من داشتم شدید

اول ۴ بار عنبر دود دادم خفیف و کم شد

بعدش رفتم پیش ماما

کلوتریمازول یکدرصد داد ۷ شب امشب شب اخرشه

۴ تا هم فلوکونازول ۱۵۰داد روز اول دوتا

اون دوتای دیگه هم یکروز درمیون

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
من همون یه درصد دکتر داد خوب شدم

اها

ولی من استفاده کردم خوب نشد دو درصد ولی خیلی عالیه

2706