1373
1341

این سایت جدا از خاله زنک بازی و ترکوندن تاپیک ها و توهین کاربرها به هم دیگه چیزای خوبی هم انصافا برای زندگی ایندم یادم داد من چند مورد رو مینویسم شماهم بنویسید دیگران یاد بگیرن و دچار اشتباه نشن 

مثلا من یاد گرفتم خونه ی مادرشوهر ایندم یه بشقابم نشورم کارای خونشو انجام ندم 

با جاری حشر و نشر نکنم 

با خواهر شوهر درددل نکنم 

یادم بیاد مینویسم شماهم اضافه کنید لطفا

برای حال خوش همدیگه دعا کنیم

کلا مارو فمنیست کرد این سایت 😂😂✌✌✌✌

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1379

ی بشقاب هم نشوری رو از کجا یاد گرفتی 

همه چیز ب اندازه خوبه 

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز بی بی چک م + شده.. بعد از دو سال. آزمایش م +شد.. می ترسم س قلو باشن. دعا کنید دو قلو یا تک قل باشه. خواهش می کنم دعا کنید27/5 اولین سونو رو گرفتم.. ی ساک بارداری خالی تشکیل شده.. انشاءالله ی تپل و خوشگل و سالم توش باشه تا هفته های آینده_عهد کردم هر کس هر سوالی در رابطه با باردار شدن و دارو داشته باشه با جون ودل جواب بدم تا جایی ک خودم تو این دو سال تجربه کردم...سیزدهم شهریور صدای قلب ش رو شنیدم.. خدایا ب حق علی اصغر امام حسین این لحظه رو قسمت همه منتطر ها کن
حالا با شستن یه بشقاب چه اتفاقی می افته مگه      

بی حرمت میشیم خواهر بی حرمت😁

البته خب زشته کمک نکنیم ولی نه دیگه حمااالی

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1376
کلا مارو فمنیست کرد این سایت 😂😂✌✌✌✌

فمنیست؟!

این سایت؟1

شوخی میکنی؟!

تنها چیزی که تو سایت زیاده زن ستیزی و مرد سالاریه

نی نی سایتی های عزیز فمنیسم فحش نیست . یه جنبشه یه ایدئولوژیه که هدف اصلیش حقوق برابره تو همه ی زمینه ها.    جالبه بدونید که فمنیستا ادم خوار نیستند ادمایی هستند  معتقد به حقوق برابر مستقل از جنسیت  .فمنیستا مرد ستیز نیستند قرار نیست مردا رو بندازن تو حوضچه ی اسید یا تو غذاشون مرگ موش بریزند.یا مقطوع النسلشون کنند.  پس لطفا تو یه سایت از واژه ی فمنیسیت به جای مرد ستیز استفاده نکنید .با تچکر                                                                                           پ.ن اولندش: محض رضای خدا!!!!!روشن فکری فحشه؟؟؟؟                                        پ.ن دومندش:فازتون چیه میگین ریپلای نکن؟ (به جز تو مسائل اعتقادی) تبادل نظر اسمش روشه یعنی من یه چیزی میگم تو یه چیزی و به نتیجه میرسیم یا نمیرسیم!اگه باهاش مشکل داری خب برو تو اتاقت با دیوار حرف بزن من امتحان کردم ریپلای نمیکنه!!!!!!! :/                             
1226

با خواهر شوهر درد و دل نکردن و قبول دارم

اما کار نکردن خونه مادر شوهر همچین چیز خوبی هم نیست

حالا یه کمک به اونا بکنیم چیزی از ما کم نمیشه

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
با خواهر شوهر درد و دل نکردن و قبول دارم اما کار نکردن خونه مادر شوهر همچین چیز خوبی هم نیست حا ...

والا

از چشمهایت قهوه مینوشم هر روز با موهای خرمایی آری کنار تو چه دلچسب است صبحانه با عطر هل و چایی
1364