1147
1273

صورتم پرمو و ابروهامم پر شده.

نمیدونم چرا فکر میکنم سخت ترین کاره.

میشه ب من انگیزه بدین

آزمایشم مثبت شد خدایا شکرت😍

پاشو الان شبیه دخترای قاجاریه شدی هان!😆😆😂😂😂

فقط 41 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍

پاشو برو شبیه کیوی شدی 😐

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود😍💟..گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود😔..گه جور میشود خود آن بی مقدمه💙..گه با دو صد مقدمه ناجور میشود..گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است🙇..گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود☺..گاهی گدای گدایی و بخت با تو یار نیست😓😟..گاهی تمام شهر گدای تو میشود..گاهی برای خنده دلم تنگ میشود❣😢گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود😥..گاهی تمام آبی این آسمان ما☁یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود🌆😢..گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود❤..از هرچه زندگیست دلت سیر میشود❤..گویی به خواب بود جوانی مان گذشت..گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود🕛❣

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1279

خودت با بند تو خونه بنداز من یه ساله نرفتم البته دردم میاد

"تــــــــــــــــــــــــــــو"دلت سیره از این "مــــــــــــــــــــــــــــن"که چشمت روم نبود👀... جغد این خونه              "بــــــــــــــــــــــــــــهـــــــــــــــــــــــــــــونس" بخدا...شوم نبود🏡✌
1307
بلد نیستم یعنی خیلی کُندم ارایشگاه خیلی تمیزه کارش

شمع بنداز ابرو هاتم خودت بردار 

"تــــــــــــــــــــــــــــو"دلت سیره از این "مــــــــــــــــــــــــــــن"که چشمت روم نبود👀... جغد این خونه              "بــــــــــــــــــــــــــــهـــــــــــــــــــــــــــــونس" بخدا...شوم نبود🏡✌
1226
شمع دیگه چیه

میزاره رو پستت بعد میکشه همش کنده میشه جرماییصورتم میگیره

1280