2726

سلام خانما 

بچه هام خیلی بد مریض شدن

چندساعت دیگه وقت ویزیت دکترشونه

برام دعا کنید بستری نشن طاقت ندارم

مرسی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چن وقتشونه ویرووسه؟

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
آره ویروسه دخترم ۴ ماهشه پسرم دوسال و نیم

نگران نباش انشالله زود خوب میشن

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
آره خیلی غصه می خورم براشون دخترم ک همین جوریشم ریزه بود الان پوست استخون شده پسر شیطون و توپولوم ه ...

خیلی سخته عزیزم میتونم درکت کنم منم دوتا بچه پشت سرهم دارم که وقتی باهم مریض میشن دنیا برام تموم میشه 

قوی باش تا بتونی ازشون مراقبت کنی 

خیلی سخته عزیزم میتونم درکت کنم منم دوتا بچه پشت سرهم دارم که وقتی باهم مریض میشن دنیا برام تموم میش ...

خودمم مریض شدم اصلا یه وضعی....

خدانگهشون داره برات 

همیشه سالم و سلامت باشن...❤

2706