2733
2734
عنوان

بچه ها بیاین ازتون مشورت میخوام

121 بازدید | 11 پست

من تو دوران عقدم

هنوز یکسال نشده عقد کردم

شهریور یکسال میشه

شوهرم با موتور زده ب یکی موتورشم بیمه نداشته

خلاصه بعد دادگاهیو اینا ۳۰ تومن دیه باید بدیم

چیزی ام نداره جز یه خونه ک پول پیشش ۳۰ تومنه

حالا ب نظرتون خونه رو پس بده پولشو بده دیه 

یا از بانک وام بگیره پول دیه رو بده ؟؟؟

ولی اگه وام بگیره از یه طرف کرایه خونه از یه طرف پول وام و خلاصه کلی خرج نمیدونم پولی بمونه یا نه

از یه طرفم اگه خونه رو پس بده پولشو بده دیه کلا پوچ میشیم و باید از اول شروع کنیم

ب نظرتون کدوم بهتره ؟؟؟چیکارکنیم؟؟؟خیلی کلافه شدم توروخدا واسم دعا کنید تو این وضع مملکت 

همه ام میگن کی عروسیته دیوونه شدم😔😔😔😔

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وام بگیره

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728
پول خونه رو بده.خودشو تو قرض نندازه که سخته.بعدم موتور رو بیمه کنه حتما

بعد سخت نیست از پوچ شروع کنیم؟؟؟میتونیم بعدا باز خونه بگیریم ؟؟؟

2738
تو این وضع مملکت همه تو خرج خودشون موندن

از اوارگی که بهتره باز تو خونت جمع میکنی میدی.وقتی خونه مشترکی نباشه مسئولیت کم کم از یاد میره..اونوقت چندسال دیگم میگی خونه بگیر میگه پول ندارم دیدی ک خودت دادم دیه...اگه نمیخوای ب حرفمون گوش کنی چرا تاپیک میزنی؟؟اینجا برحسب تجربه راه حل میدیم.ببین کدوم نظر بیشتره اگه واقعا میخوای انجام بده.اگه نه هرطور مایلی وقت بقیه رو نگیرید گلم

وام بگیره،واگه می‌تونه بره تو یه خونه کوچیک تر زندگی کنه تا اجاره کمتر باشه تا یکم وضعیت اون بهتر بشه،عزیزم انشالله هر چی زودتر مشکلاتتان حل بشه وبری  سر خونه و زندگیت

وام بگیره،واگه می‌تونه بره تو یه خونه کوچیک تر زندگی کنه تا اجاره کمتر باشه تا یکم وضعیت اون بهتر بش ...

ممنون😔