2733
2734
عنوان

سیسمونی توی شهر قم 😻👱👼

397 بازدید | 4 پست

سلام ممنون میشم ازتون اگه آدرس فروشگاههای سیسمونی توی قم رو بدین لطفا بگین کجا قیمت ها مناسب تر هست واینکه آیا جمعه ها هم باز هستند یانه ؟؟؟؟

سلام من یه پیچ پیدا کردم تو قمه سرویس خواب درست میکنه فک کنم کارش خوبه چون از استان های مختلف سفارش ...

ممنون عزیزم من سرویس خاب نمیخوام بگیرم لوازم دیگه رو میخواستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم،ببخشید تو یه تایپیک دیدم گفتید هم سیاهدونه عسل خوردید هم داروهای محرک،چه داروهایی همراهش خوردید؟ پیش کدوم دکتر میرفتید کع نتیجه گرفتید؟منم قم ام

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭
2728
سلام عزیزم،ببخشید تو یه تایپیک دیدم گفتید هم سیاهدونه عسل خوردید هم داروهای محرک،چه داروهایی همراهش ...

سلام عزیزم من اراک هستم دکتر عرشی میرم هنوز هم داروهام کلومیفن ومتفورمین بودن داروهای گیاهی رازیانه آویشن زنجبیل هم به صورت دمنوش روزانه میخوردم