2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من يكمم شويد تازه ميزيزم

دوس داريم

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

من دوست ندارم ولی برای بقیه با ژامبون دودی و سس مایونز و نمک دریا و فلفل سیاه زیاد  و اویشن و خیارشور شویدی و ماکارونی پروانه ای و نخودفرنگی و قارچ پرک درست میکنم و یکمی جعفری ساطوری روش میریزم 

بعضیا ذرت هم میریزن 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2714

سس مخصوص سالاد الویه مهرام بهش بزن

درحال جوش کمی زردچوبه اضافه کن ماکارونی خوشرنگ میشه

کمی فلفل قرمز بهش اضافه کن

بقیه مواد سلیقه ای هست

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 

من اصلا دوست ندارم و درست نمی کنم ولی خونه ی یکی از دوستام با تن ماهی درست کرده بود طعمش خیلی بهتر از ژامبونو و مرغ بود

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

سالاد ماکارانی من معروفه

ابتدا ماکارانی را تاجاییکه نرم بشه میپزانیم و ابکش میکنیم و میگذاریم داخل یخچال و میریم سراغ بقیه کارا

مرغ را با پیاز میذارم و بعد یه ربع جوشیدن ابشو میریزم بره تابوی گند نده 😅

از اول با یه پیاز دیگه میذارم خوب بپزه 

کالباس را خورد کرده میذاریم کنار

خیارشورم همینجور

نخود سبزم همینجور 

و آمااااااا من سس خیلی نمیزنم ماست یونانی میزنم به نسبت ۷۰ به سی 

و آویشن و فلفل پاپریکا و با فلفل ساب فلفل سیاه رو میسابم میریزم رو سس که خوشبو بشه

بعد همه موادو میریزم تو ماکارانی و هی هم میزنم تا برن تو جون هم 

اون مرغه رو هم ریش میکنم میریزم

خیلی آویشن میزنمااااا عوووووف 

بعد میذارم یخچال موقع سرو کردن بازم از همون سس که درست کردم یه کم دیگه میریزم روش که تروتازه باشه ینی خعلی خوشمزه میشه دلم خاست 😂😂😂

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊

ماکارونی+ژامبون(ترجیحا خونگی)+ذرت(من میپزم بلال رو دونه هاشو با چاقو جدا میکنم)+نخود فرنگی(اونم میپزم با همون پوشش روش بعد خنک که شد بازش میکنم دونه هاشو جدا میکنم بسته بندی میکنم و میزارم فریزر)+خیارشور(نگینی بهتر میشه تا رنده)+پیازچه+شوید+جعفری+نمک+فلفل+آویشن+مایونز رو با خامه مخلوط میکنم و میشه سس سالاد ماکارونی.

2706