2726
عنوان

هفته ٩بارداري و بي اشتهايي

168 بازدید | 27 پست

بچه ها يي كه هفته ٩هستين.شما هم بي اشتها شديد؟؟چيكار ميكنين؟

من تهوع دارم ولي با قرص رفع ميشه ولي بي اشتهايي شديد گرفتم با نبات داغ زندم .شما چطور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نبات داغ؟؟؟ تو هفته های اول خطرناک نیست؟ خیلی گرمه که من هر وقت میخواستم پریودم باز شه نبات داغ میخو ...

نميدونم اخه از بس هيچي نميتونم بخورم فشارم ميوفته قندم ميوفته به جاش يا اب قند يا نبات ميخورم

طبیعیه

منم تا حدودا ۱۱ هفتگی بی اشتهایی شدید داشتم

به جای نبات داغ آب میوه طبیعی خودت بگیر بخور. یا میوه بخور.

نبات داغ زیاد واست خوب نیس الان

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤

من همش گشنم میشه،ولی هر غذایی نمیتونم بخورم

آجیل بخور حتی اگه بزور شده ،نبات داغ گرمیه خطرناکه دیگه نخور 

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿
واقعا؟؟نميدونستم .اره اب ميوه هم ميتونم بخورم بايد همين كاروكنم

منم اون موقع ها با هندونه و آب پرتقال زنده موندم😄

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
2706