2726
عنوان

بنظرتون نی نی من.چیه ؟

151 بازدید | 14 پست

اول اینکه سالم و صالح باشه و ایندفعه صحیح و سالم بیاد بغلم و دلم شاد شه به امید خدا فقط محض سرگرمی ک حواسم کمتر بره سراغ چیزهای منفی و امید بگیرم 

علائمم تهوع خیلی خیلی کم تنگی نفس و بشدت داغ میشم و همچی میخورم ولی دلم چیزای خنک میخاد هم شیرینی هم ترشی میخورم و تخمدون راستم درد میکنه میزنه به پای راستم و عدد بتام یک روز بعد موعد ۱۱۰ و دیگه نمیدونم چی بگم 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

فهمیدم

یا دختره یا پسر 😁😁😁😁

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ای جونم سالم بغل بگیریش عزیزم😍💋

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡

من امروز آز دادم بتام دو روز قبل موعد ۳۱۰ بود زیاد نیس؟ دوشنبه موعدمه

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
باهوش کی بودی تو ؟    

خیلی به خودم فشار اوردم بفهمم🤣🤣🤣 ولی دیگه بیشتر از این نتونستم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
مال منم بگین بااجازه استارت البته من ویارم کمه فقط صبح ها ترشی میخورم شیرینی زیادنمیخورم زرنگ چاپکم ...

هیجکی جواب نمیده عزیزم   منم خیلی خوابالود و تنبل شدم 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2706