2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تشریف می برید دکتر ازمایش کامل می نویسه 

ویتامینا 

ویروسا 

کم خونی 

انگلا و....

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2720

ازمايش نميخواد اقدام كن اگه بعد از چند ماه متيجه نداد بريد ازمايش 

يه دوستام قبل از اثدام رفته بود دكتر كلي ازمايش براش نوشته بود كه لازم نبوذ مثل تعداد اسپرم و .... 

ازمايش نميخواد اقدام كن اگه بعد از چند ماه متيجه نداد بريد ازمايش  يه دوستام قبل از اثدام رفته ...

نه این اشتباهه شاید مشکلی داشته باشن خدایی نکرده...حالا دوسته شما مشکل نداشته قرار نیس هیچکس نداشته باشه که

2714
ازمايش نميخواد اقدام كن اگه بعد از چند ماه متيجه نداد بريد ازمايش  يه دوستام قبل از اثدام رفته ...

اتفاقا آزمایش اسپرم خیلی واجبه چون خواهر خودم بچه ش دو ماهه سقط شد بخاطر اسپرم شوهرش مشکل داشت 

اتفاقا آزمایش اسپرم خیلی واجبه چون خواهر خودم بچه ش دو ماهه سقط شد بخاطر اسپرم شوهرش مشکل داشت 

بستگی ب سن شوهرتون داره،من شوهرم۲۵سالشه دکترم فقط منوبرای چکاپ کامل ارجاع داد،برای شوهرمم گف چون سنش پایینه نیازی نیس،گف اگرتاچهارپنج ماه حامله نشدی شوهرتومینویسم که خداروشکربعدچهارباراقدام حامله شدم،شمام بهتره تحت نظرپزشک باشی واقعا خیلی مهمه

بستگی ب سن شوهرتون داره،من شوهرم۲۵سالشه دکترم فقط منوبرای چکاپ کامل ارجاع داد،برای شوهرمم گف چون سنش ...

منم شوهرم 25 هردومون و فرستاد ازمایش.که قبل جواب ازمایشا باردار شدم به سن نیس ...به  دکتره