2410
2553

بیاید بگید چه چیزای عجیبی دیدید به غیر از نی نی سایت فرقی نداره تو خانواده و اشنا کلا هرجا دیدید کودوم حرفا و عقاید خرافی و خیلی عجیب بوده😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من سر کتاب باز کردن یا همچین چیزی رو اینجا برا اولین بار دیدم و شنیدم. نینی سایتیا خیلی خیلی به دعا ...

این چیزا وجود داره

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
2714
دعا گرفتن و چشم زدن 😶

چشم زخم هست پیامبرم گفتن

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

جاریم شب عید فطر یا کلا هرعیدی اتش روشن میکنه و اسفند میریزه حالا این طوری نیست اما بعدش مثل این اجدادشون بر میداره میره پشت در حیاط ۳ جا پشت سرهم میریزه😲😲من تعجب کردم مامانم گفتم گفت وقتی ما بچه بودیم مادر بزرگش (یعنی مادر بزرگ مامانم)این کارو میکرده ولی این هنوز انجام میده

دختر قشنگم دنیز خانم ۹۸/۱۰/۱۰ ساعت ۱۰:۱۰ امد بغل مامانش قربونت برم دختر نازم
2706