2726
عنوان

بچه ها اعصابم خورده راهکار بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 29 پست
منم اخر هفته کنکور ارشد دارم...واسه جمع بندی این پا و اون پا میکنم😑😑

منم ثبت نام کردم ولی الان قصد بارداری دارم.احتمالا فقط برم کنکور بدم ببینم چی میشه.دقیقا چ روزیه ؟کارت ورود ب جلسه گرفتی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم ثبت نام کردم ولی الان قصد بارداری دارم.احتمالا فقط برم کنکور بدم ببینم چی میشه.دقیقا چ روزیه ؟کا ...

من یه بتر ثبت نام کردم ولی کم‌درس خوندم چون سرکار میرفتم چون پول داده بودم فقط رفتم کیک آبمیومو خوردم اومدم😂😂😂😂😂

منم ثبت نام کردم ولی الان قصد بارداری دارم.احتمالا فقط برم کنکور بدم ببینم چی میشه.دقیقا چ روزیه ؟کا ...

مبارکت باشه نفس

۲۳ و ۲۴ خرداد هستش

کارت احتمالا سه شنبه بیاد

رشتت چیه؟

خودت رو دوست داشته باش❤

مثلا من خودم زیست میخوندم یه فصل تموم میشد استرسم فروکش میکرد😅البته عزیزم الان عمومیا خیلی مهمن، اگه تموم شد عمومیا روزی یه کنکور عمومی بزنین، 2 ساعت وقت میگیره

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 
چرا عمومیا مهمتره؟ تخصصی که ضریب و تاثیرش تو کنکور بالاتره که؟؟؟

دقیقا همچین تناقصی هست ولی واقعا عمومیا جابه جا کنندست، از مقایسه کارنامه ها میشه فهمید، مخصوصا اگه یه درس عمومی رو در حد خیلی بالا بلد باشین مثه عربی

یه جیز دیگم که دلیل تاکید مشاورا رو عمومیه اینه که الان نمیشه یکی بیاد ریاضیشو زیاد قوی کنه یا فیزیکشو ولی عمومیا پربازده ان، ینی از الان تا کنکور میتونین ارتقاشون بدین، کلا بعد زیست عمومیا تو این بازه زمانی مورد تاکیدن

2706