2737
2734

من خیلییی تو رسیدگی به خودم تنبلم😶 یعنی فقط یه روز درمیون حموم میرم و ورزش میکنم. ولی لاک و اصلاح و ارایش و... نه متاسفانه خیلی کمه.

تازه تصمیم گرفتم دیگه به خودم برسم و ناخنامو بلند کنم و اینا.

واسه عصر وقت اصلاح گرفتم.

ولی کلا برنامه رسیدگیتون چیه بگین منم یاد بگیرم.

من فقط تو رنگ کردن ابرو تنبلم 😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من معمولا شوهرم خونه بودنی که دیگه هر روز یه دوش میگیرم بعدش اتومو و سشوار و اینا بعدشم آرایش و یه لباس تمیز. البته قبلش همه کارای خونه رو میکنم و بعد میرم سراغ خودم

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنید برای حل مشکلم☺️

من هر روز حمام میرم کل موهامو سشوار میکنم.همیشع لاک رو دستامه برای لطافت پوست و موهامم روغن ارگان میزنم.برای ترکهای پوستیم دوست دارم برم لیزر اما پولشو ندارم😑

عشقم همه کسم دخترم😍😍
من فقط تو رنگ کردن ابرو تنبلم 😂

من ابروهام کم پشته. باورت میشه یکساله دست نزدم بهشون؟😐 همش چتریامو گذاشتم روشون کسی نبینه. قیافشون خیلی داغون نیست ولی خب برداشته و زنونه هم نیست. ایشالا عصر میرم برمیدارم.

2738

من ناخنامو که کاشت زدم. ابروهامو خودم برمیدارم ورنگ میکنم موهامم ی دکلره زدم مرتب رنگساژ میکنم. حمام هم چون هوا گرمه و بدم میاد عرق کنم هرروز میرم مگر اینکه اون روز بیرون نرم. تیپم ساده س. برای ست کردن لباسام بیشتر با رنگا بازی میکنم. و ارایش هم در حد ی رژ و خط چشم. فقط مدتیه دچار اضافه وزن شدم ک چون سرکار میرم فرصت باشگاه نذارم

2706