2733
2734
عنوان

چرا ما زنها اینجوری شدیم؟

685 بازدید | 57 پست

سلام دوستان الان توی یک تاپیک که در مورد کشته شدن یک زن بود به یک پست تابناک برخوردم واقعا چرا؟؟؟تاپیک نوشته طرف زده زنشو کشته نه دلیلش را گفته نه معلومه چی به چیه یکی از خودمون نوشته شوهرش بوده اختیارشو داشته؟؟؟واقعا چی توی سر بعضی ها میگذره توی قرن بیست و یکم کی اختیار دار آدمیزاده که بخواد جونش را بگیره مگه دوره جاهلیته که جان زن دست همسرش باشه و یک عده هم بیان درافشانی بکنند که چی؟خانم عزیز، همجنس من ،تو خودت یه زنی یک 

دختری یک مادری یک همسری این چه تفکر نفرت انگیزه که داری ؟ چطوری بچه تربیت میکنی آخه؟زنهای دنیا دنبال تساوی حقوق و برابری در زندگیشون هستند  دنبال بهبود شرایط زندگیشون به عنوان بخش بزرگی از اجتماع اونوقت تو کجایی ؟؟من به عنوان یک وکیل سالهاست دارم توی کوچه و خیابون و مهمونی گلوی خودمو پاره میکنم که حق و حقوقتون را بشناسید و از اینکه نصف یک ادم دیگه چه در امور مالی چه در امور قانونی حساب بشید فاصله بگیرید اونوقت یکی میاد میگه شوهر ولینعمته اختیار کشتن زنشو داره؟امان از جهل ...التماس تفکر

من زن قانونم.قوی و مستقل و قدرتمندم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حتما شوخی کرده 

وگرنه مطمئن باش مرده که با کاربری خانم اکمده

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738
الان شما ناراحتی؟؟؟چی منوشتم خوشت میومد؟

بایدمینوشتین زن بایدکنیزوکلفت خانه باشدومطابق میل شوی خودرفتارکندوهرگزبه خوداجازه سرپیچی ازفرمان قبله عالم راندهددرغیراینصورت مستحق اشدمجازات خواهدبودولاغیر

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥

وا.مگه میشه.مطمئن باش مرد بوده.

البته خیلی از جاها خانمها خودزنی میکنن ولی نه دیگه در این حد

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
بایدمینوشتین زن بایدکنیزوکلفت خانه باشدومطابق میل شوی خودرفتارکندوهرگزبه خوداجازه سرپیچی ازفرمان قبل ...

نه ایشون توقع داره من مینوشتم منم یکی از همون مخ پریده های گوشه خونه ام تا ایشون حالش جا بیاد ...یکی نیست بگه زن حسابی من چی نوشتم اصلا خومدی یا تا به کلمه وکیل رسیدی کهیر زدی؟؟؟اصل داستانو ول کردی چسبیدی به اینکه چرا من گفتم شغلم چیه ؟بعضی ها واقعا توی هپروتن انگار حقشونه هرچی سرشون بیاد

من زن قانونم.قوی و مستقل و قدرتمندم

بعضی ها این جوری اند میگن وقتی شوهر کردی دنیا تو تمام میشه و فقط شوهرت که تو الویت 😕

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706