2726

الان رفتم براش کفش گرفتم کیکم سفارش دادم فقط خانواده خاله ام هستن چون کسی دیگه داخل این شهر نداریم به نظرتان چیکار کنم خوشحال بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کمترخرج کنی خوشحال تر میشه😉

این موجودانسانی چه شگفت انگیز مخلوقیست!گاهی درپستی چنان می شود که هیچ جانوری به کثیفی اونمی رسد.وگاه در عظمت چنان اوج میگیردکه درخیال نمی گنجد.
2728

به نظرم کسی رو دعوت نکن یه کیک دونفره کوچیک بگیر میز  و با گل و شمع تزئین کن 

غذای مورد علاقشو درست کن به خودت برس لباس خوشکل بپوش وقتی اومد خونه اهنگ تولدت مبارک رو پلی کن بپر جلوش تولدش رو با ذوق و شوق تبریک بگو باهم برقصین خیلی خوش میگذره

من جشن تولد همسرم رو اینجوری گرفتم

فقط هر کارییییی میکنی وقتی بادکنک هلیمی و برف شادی هس فشفشه روشن نکن 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

برو کافه از قبل کیک سفارش بده اونجا ...بعد یه موسیقی مخصوص پخش کنن و کیک رو واستون بیارن بعدم کادو بده .

صعود از گروه بنفش به زرد با سرگروه @فندوق_فسقلی گروه بامدادخمار وزن اولیه   78.900 وزنالان 73.500 وزن  هدف   56  ما میتوااانیم ....میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید؟؟؟؟(سلامتی یه بی گناه ) .......دیکه واسه سلامتیش صلوات نفرستید....لطف کنید واسه شادی روحش یه فاتحه بخونید.....  
سوپرایزش کن.بنظرم یه جشن دونفره بگیر.

خانواده خاله ام رو دعوت کردم اولین باری هست که کسی رو دعوت میکنم برا تولدش هرسال فقط کیک و کادو و خودمون امسال خواستم متفاوت باشه بعدش ماشینو برده سرکار ما هم شیرینی فروشی دوره سفارش دادم تا خاله ام برده بگیره

میتونی غذاهای مورد علاقه اش رودرست کنی یه میز خوشگل بچینی آهنگی که دوست داره روپخش کنی براش یه یادداشت عاشقانه بنویسی وروی کادوت بذاری درمورد مهمون هم بستگی به روحیات شوهرت داره من شوهرم ازباجمع بودن خوشش میاد تولدش روهیچ وقت دونفره نمی‌گیرم اما اگرشما شوهرت تنهایی رو بیشتر دوست داره میتونی جشن دونفره بگیری

2706