2737
2734
عنوان

درد بعد از جراحی کیست

129 بازدید | 8 پست

سلام من الان بیست روزه جراحی باز کیست و فیروم رحم داشتم اما این درد لگنی که درد تیزی هم هست دست از سرم برنمیداره، کسی هست تجربشو داشته باشه؟ این دردا تا کی طبیعیه؟ 

گلم نرماله منم قبلا جراحی کیست داشتم یه زمانی درد داشت کمی زمان میبره خوب شی

چقد زمان اخه؟ الان بیست روزه ینی وارد هفته چهارم شدم، این درد تاکی هست؟ عفونت نکرده باشم؟ 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چقد زمان اخه؟ الان بیست روزه ینی وارد هفته چهارم شدم، این درد تاکی هست؟ عفونت نکرده باشم؟ 😔

عفونت بکنه معلوم میشه از ترشحاتت و از بوش،ولی یه زمانی دقیقا یادم نیست تا کی چون حدود سه چهار سال پیش عمل کردم یه زمان درد داره بازم تگه علائم عفونت داری دکتر برو و خیلی مواظب باش از سرما و اینکه توی حموم فعلا نشین سرپا دوش بگیر

گاهی دلت برای آدما نه ،برای خاطرات تنگ میشه ❤️‍🩹
علایم کیستت چی بود؟؟؟؟

دردای یهویی شکمی داشتم مثلا وقتی میدویدم یا سردی میخوردم وگرنه پریدی و همچیم مرتب بود، 

البته من بجز کیست فیروم رحمی هم داشتم که هردورو برداشتم، 

کیست شما چندسانت بود؟ عمل کردین؟ تاچندوقت درد داشتین؟ 

عفونت بکنه معلوم میشه از ترشحاتت و از بوش،ولی یه زمانی دقیقا یادم نیست تا کی چون حدود سه چهار سال پی ...

تو حمام هیچوقت نمیشینم، 

ببخشید میشه بگین اگه عفونت کنه ترشحات چجوریه؟ چون الانم ترشح دارم 😔

2738
تو حمام هیچوقت نمیشینم،  ببخشید میشه بگین اگه عفونت کنه ترشحات چجوریه؟ چون الانم ترشح دارم 😔

نه بابا اون ترشحات معمولی که اکثر خانوما دارن،والاه دقیقا نمیدونم ولی خارش و سوزش و ترشحات زیاد هر رنگی فرق نداره با بوی بد نشان عفونته

گاهی دلت برای آدما نه ،برای خاطرات تنگ میشه ❤️‍🩹