2726
عنوان

دلم اشوبه

155 بازدید | 19 پست

خانما دلم پر از اشوبه ...فکر ب آینده اعصابمو خورد میکنه....اینک چجوری باید با بچه دار نشانمان کنار بیاییم و جواب همه رو بدیم ....چجور باید جوابشونو بدم ک دهنشون بسه شه ...و تا کی میخوام نقاب بزنم و ب همه دروغ بگیم ک خودمون نمیخواییم....حس آدم رو دارم ک قراره خیلی زود ابروش بره و همه از حدسهای درستشون خوشحال میشن .....مومن نیستم وگرنه محال بود ابرو مومن ب این راحتی بره و کلی دشمن شاد شم....

دلم نمیخواد با کسی از فامیل رفت و آمد کنیم برا اون همه پرس و جو ولی همسری درکم نمیکنه....چیکار کنم اخه؟

خدایا شکرت😍 که لایق شدم بارداری رو تجربه کنم کاش لایق مادر شدن هم باشم❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مشكلتون چيه؟

همسرم کم تحرکی داره و خودم تنبلی دو بار ای وی اف کردم و منفی شد سه ساله ازدواج کردم

یعنی اگه بچه دار نشی دشمن شاد میشی و ابروت میره؟؟؟؟

بیخیال بابا به کسی چه اهمیت نده

همین استرس و افکار خودش باعث میشه باردار نشیا

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

خب تحرك ك ربطي نداره تو اي وي اف 

يني ديگه مهم ني همينجور تنبلي

شما شكمتو سياهدونه بزن شبا ب هيچ عنوان سردي نخور ك رحمت گرم شه بعد انتقال ماهيچه بخور و ابو نشاسته و پاي مرغ من اينكارارو كردم بار دوم مثبت شدم 

انشالله توام مثبت ميشي

بخدا دوست خودم بعد ١٥ بار اي وي اف مثبت شد ي ماه ديگه م دو قلو ميزاد 

بعد شما بعد دو بار نا اميد شدي

خداجون دیدی چقد سختی کشیدم نینیمو نگه دار واسم ♥️

عزیزا چرا زود و سرررریع قضاوت میکنید مگ خودتون جای من بودید ک اینجوری راحت میگید از بی عرضگی خودمه...من مگ سنگم اخه جواب چن نفرو بدم با چن نفر دعوا کنم با چن نفر قطع رابطه کنم ....منم مثل بقیه دنبال آرامشم ....

خب تحرك ك ربطي نداره تو اي وي اف  يني ديگه مهم ني همينجور تنبلي شما شكمتو سياهدونه بزن شبا ب ...

شما ک نمیدونی با چ مکافاتی من این دو بارو انتقال دادم ....هزینه هاش ب کنار تک و تنها و کلی قایم موشک بازی

شما ک نمیدونی با چ مکافاتی من این دو بارو انتقال دادم ....هزینه هاش ب کنار تک و تنها و کلی قایم موشک ...

سه روز اول رو محكم استراحت كن بقيه ش زندگي عادي

سه روز اول رو محكم استراحت كن بقيه ش زندگي عادي

دومین بار استراحت مطلق بودم ولی بازم نشد....دیگ جنین ندارم کابوس تخمکی کشی و هابپر شدن دیگ نمیذاره برم ادامه بدم

دومین بار استراحت مطلق بودم ولی بازم نشد....دیگ جنین ندارم کابوس تخمکی کشی و هابپر شدن دیگ نمیذاره ب ...

ببين من پي ار پي هم كردم خيلي خوب بود

یعنی اگه بچه دار نشی دشمن شاد میشی و ابروت میره؟؟؟؟ بیخیال بابا به کسی چه اهمیت نده همین استرس و ا ...

اره خیلیااااا دلشون میخواد پز بدن ک ما داریم و تو توی حسرتش میمونی....ان شالله هیچ وقت نفهمی چی میگم

2706